Skocz do zawartości

Jaką kartę wybrać do 3D


golbarav

Rekomendowane odpowiedzi

Jak 3 monitory to chyba tylko 2 karty graficzne , pojedyńcza nie ma na tyle wyjść żeby podpiąć 3 (?), nie wiem, nie testowałem, mam 2 podpięte do gfx550ti z 2gb wolnego sddr3. W blenderze w viewporcie nie narzekam, ogranicza go raczej reszta sprzętu :)

Wydajnościowo w maxie to już musisz przeszukać internet :/

Co do premiere - widziałem gdzieś testy CUDA i GFX vs Quadro i wyszło że GTX550+ i nowsze są w stanie odtwarzać w realtime w rozdz. HD bez problemów. Jak chcesz mieć "pewność" to też musisz przeszukać internet. Przy 3 monitorach może być gorzej.

http://www.google.pl/search?client=opera&rls=en&q=graphic+cards+for+3ds+max+viewport&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do obrobki video, to tak tylko dodam ze to nie tylko grafa, ale tez szybkosc odczytu danych z dysku, dlatego przydaje sie SSD.

Co do grafy, to zawsze w koncu dojdziesz do momentu ze trzeba bedzie pracowac na warstwach, ukrywac rzeczy ktore nie sa potrzebne itp. Ja od paru lat siedze na gtx 260, teraz sobie zrobilem tani upgrade do 460 i wszystko ladnie dziala. Ja bym bral jakis 560, jak cie stac na 580 to tez nie bedzie zly, ale przyrost wydajnosci do ceny juz nie jest taki duzy.

http://www.videocardbenchmark.net/gpu_value.html tu jest tez fajna tabelka wydajnosc/cena w ktorej mozna sobie popatrzec jak to pi razy oko wyglada. Oczywiscie ta tabelka to nie wyrocznia bo "wydajnosc" to roznie mozna miezyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności