Skocz do zawartości

Wiz Exterior, obiekt sportowo-wypoczynkowy


zi_q

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przedstawiam kilka wizualizacji z pracy dyplomowej. Chciałbym poznać opinię głównie dotyczącą aspektu graficznego pracy, ale nie powstrzymujcie się oczywiście od komentowania bryły czy architektury jeśli macie takie życzenie. Prosiłbym o nie mieszanie mnie na wstępie z błotem (konstruktywną krytykę przyjąć potrafię, gorzej ze zwykłymi docinkami).

 

Słowem wstępu: jest to Obiekt sportowo-rekreacyjny, umieszczony na skarpie nad Nogatem (Malbork). Przepalenia były celowe.

 

Pozdrawiam

 

P.s: proszę moderatorów o poprawienie postu, w przypadku zauważenia błędu lub złamania regulaminu forum

 

1.jpg

_

 

2.jpg

_

 

3.jpg

_

 

0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Praca świetna, bardzo podoba mi się budynek. Piszesz że przepalenia były celowe, okej z tym że na drugim renderze drzewa nagle się kończą co nie wygląda zbyt ładnie... Za to trzeci render według mnie odstaje od reszty, jest zbyt plastikowy. Daje 4+/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie projekt nie urzeka. Jest trochę monotonny, oszczędny w swoim wyrazie. Wizualizacje moim zdaniem bardzo dobre. Najbardziej podoba mi się ujęcie nr 1 i 3. Mam tylko nadzieje, że kierowcy mogą jechać na przestrzał przez parking a nie muszą wyjeżdżać z niego tyłem ( parkują pod kątem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moje gratulacje, prace ogólnie świetne. Podoba mi się ich spójność pod względem "klimatu", niestety zdjęcia 2 i 4 choć fajne, przez "niknięcie" tracą na realności. Mam "małe ale" do 2 zdjęcia. Trochę nie pasują mi w nim lampy, a dokładniej odblask od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szczawiak: niestety Pony ma tu racje, ciąg zieleni się tutaj nienaturalnie kończy na mojej wizualizacji, w rzeczywistości ciągnie się dużo dalej i powinien zostać pokazany. To jest mój błąd.

 

@grabbie: początkowo (w momencie wykonywania wizualizacji) kierowcy mieli możliwość przebicia się na drugą stronę jadąc prosto. Niestety tuż przed oddaniem, wprowadzona została zmiana. Ciąg pieszy pozostał bez zmian, w połowie budynku pojawiła się pętla dla zawracających, droga została poszerzona i potraktowana o dodatkowe parkingi po drugiej stronie w formie zatoki. Podziwiam czujne oko!

 

@katiaD: nie bardzo rozumiem o jakie refleksy chodzi w ujęciu 2.

 

Wszystkim dziękuję za komentarze. Spodziewałem się przyznam jakiegoś większego zainteresowania, no ale to świadczy też o tym, że praca nie jest 'wyśmienita' tylko zwyczajnie przeciętna. Sam patrząc na to obecnie mam wrażenie, że wiele w projekcie i wizualizacjach brakuje i zrobiłbym to zapewne zupełnie inaczej. Myślę, że jednak postaram się po prostu zrobić kolejny 'lepszy' niż poprawiać obecny. Sporo jeszcze przede mną do nauczenia.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No misiek w końcu ruszyłeś dupsko na forum.

Projekt wygląda ciekawie, aż chciałoby się zobaczyć takie cudo w realu. ;) O aspektach technicznych się rozpisywał nie będę, bo się nie znam, ale dla "szaraka" wygląda to całkiem w porządku. Piąteczka, zaglądaj tu częściej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności