Skocz do zawartości

Ot taki drzewko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo dobrz ejest ujety drugi plan , własciwie jak ty to zrobiłes ? hehe Bo tego jeszcz enie umeim w Maxie chyab nie wiele umiem ciom nie hehe ale sie naucze powiedziałem i tak zrobie ihihh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utek! koope lat !

porwali cie kosmici czy co?

:)

slodziutka ta praca i taka pewnie miala byc , a technicznie liscie zbyt blyszczace, kora i konary drzewa zbyt gladkie i troche \"plastikowe\" i niepotrzebnie taki maly DOF. Drzewko powinno byc cale w strefie najwiekszej ostrosci a daleki plan lekko rozmyty. No i przedewszystkim powinienes zmienic kadr do proporcji kwadratu - ta pusta przestrzen po bokach jest zupelnie niepotrzebna.

A trawka fajnie wyszla!

:)

pozdr

Marek

 

[Edited on 6-3-2003 by MareG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej utek podoba sie fajnie wyszlo tylko tex drzewka troche zle zmapowane ... ja zrobilem troche skromniejsze :))) ale tez na walentinos day ... jak bedziesz chcial oblookac to daj znac .. puszcze ci na maila .. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekii za komentarze :)

 

MareG - Ja caly czas jestem/bylem :)

na forum glownie czytam i ogladam a udzielam sie na #3dmax :)

co do drzewka ciagle sie ucze kompozycji i kadrowania :) a blyszczace liscie i kora? hmm.. chyba w PS przesadzilem :)

ps. niezly ten twoj artykul o DOFie :)

 

Pit3r - Byq, gdzie Cie posialo? niepokazaujesz sie na #. noo popraw sie :)

mapowanie.. hmm to jest mapowanie BOX i texturka 512X512 :) (len jestem i niechcialo mi sie mapowac calego drzewka :)

a co do twojej ver. to jasne ze chce zobaczyc :) - [email protected] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności