Skocz do zawartości

obiekt 3d: maska Predatora


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm... co by tu napisac :) na pewno predator wlosy nosil na glowie a nie zdejmowal z maska :D :D hehe

a tak to wyglada ok, tylko troche kwadratowa i nie miala wklesych oczu, tylko wypukle, zrobione z innego materialu niz maska (cos o fakturze oka owada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanki - heh :) wiem ze włosy nosił na głowie, ale dałem te włosy, bo jeszcze będę robił reszte (a napisałem w temacie maska, bo jej jest tu najwięcej). Co do oczu, to ich jeszcze nie zrobiłem - dlatego mogą się wydawać wklęsłe.

Eyescream - też tak sądziłem, ale w sumie nie byłem pewien. A blueprinty z których korzystałem są miejscami ze sobą sprzeczne :P

Salvator - jesli nigdy nie widziałes Predatora, to chyba z choinki sie urwałes...

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > mkk3a]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zasniedziale te obrazki :) jak mi sie uda to ci wyjme kilka skrinow z filma.

A tak btw, to w kazdej czesi predator mial inna maske, predatory w 2 mialy kilka roznych, nie mowiac juz o tych z avp :D. a co do designu predzia to polecam krotki filmik Batman dead end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas namnie :).

 

Co do maski wyglada dość dziwnie

Po 2. niekieruj sie filmem tam miał kipawa maseczke polecam komiksy z serii Predator, moze byc oczywiście Alien vs Predator ale tam juz jest troszke pozmieniane.

Po 3 jezeli chcesz zrobic całego predatora to musisz sie zdecydowac jaki bedzie light, heavy[AVP game] czy komiksowy wszystkie sie znacznie rózniły no a zwłaszcza ten komiksowy [uzalezniony był od twórcy]. Jezeli chcesz jakies maseczki lub całych predziów z komisów to daj znac na gg pogadamy wtedy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nie wiem, czy ten mangowy efekt jest zamierzony, ale jeśli zrobiłbyś całą postać w takim klimacie to byłoby ql!! Takie spojrzenie z lekkim przymróżenieM :)

Co do Predatora samego w sobie - mam gdzieś w domq komiks Batman vs. Predator... tooo było genialne.. chyba ze 160 stron w giętkiej tekturowej okładce... oj, jak miło powspominać dzieciństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj wygrzebalem z otchlani sieci cos extra :) duzo zdjec, amatorskiej produkcji maska predatora, i caly kostium, wyglada naprawde super i jest duzo zdjec pokazujacych stwora i osprzet :D. Poogladaj tez inne dzialy, bo jest tego wiecej.

 

M@ti: BvsP piersza czesc byla super :), miala swietny klimat, dwie kolejne to juz zupelnie inna bajka :(

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > sanki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie co do pracki :) no wiec koledzy juz zapodali ci mnustwo referencji czekamy na updaty :).

Tak na boku :/ za moich czasow takich komiksów nie bylo :/ , zaluje . :)

Jedynie co to przewalkowane setki razy filmy predatora 1 i 2 :) .

Obecnie wiem ze powstaje film Alien v,s Predator widzialem trailera nawet juz moze byc extra ciekawy :) Pozatym chodza tez sluchy o predatorze 3 ale czy i jak i kiedy niewiadomo :) . Dodatkowo cieszy mnie fakt iz wyjdzie prawdopodobnie kolejna czesc aliena :D.

A tutaj odnosnik do filmweba jest tam troche info o nowym filmie alien vs. predator, z boku zwiastuny warte obejrzenia !!!

Alien vs. Predator Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wielkie dzięki za wszystkie referki!

co do filmu AvP to wczoraj (albo przedwczoraj) szukając referek znalazłem nieco screenów z filmu na www.planetavp.com więc polecam. tam to dopiero Predator ma inną maske, zresztą zobaczcie sami.

i zeby nie było ze zasmiecam forum, to mały update (ale naprawde mały). jesli chodzi o włosy to je tymczasowo przesunałem, bo przeszkadzały w modelingu maski.

(na renderze maska jest z meshsmoothem, interacje 0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sorry, powiedziałem, że nie lubię, bo twierdzisz,że się urwałem z choinki bo nie widziałem... rozmawiaj tu z takim. A pytam z ciekawości, bo NIE ROZUMIEM. nie chcesz, to nie odpowiadaj, ale nie bądź przynajmniej chamski, dobra? Da się to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ten pierwszy renderek razi, ale juz na drugim wyglada o wiele lepiej. Jako, ze jestem wielkim fanem tej wspaniałej istoty, bede obserwował postęp prac bardzo uwaznie, wec please nie skopsaj tego :D.

Jakby ktos chcial poczytac cos na temat Predatora to zapraszam na moją i moich kumpli strone o łowcy.

P R E D A T O R

 

[Wyedytowany dnia 8-7-2004 > Gacu666]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a - twój pomysł na model predatora bardzo mi się spodobał i zastanawiam się czy nie miałbyś nic przciwko abym też spróbował własnych sił w podobny sposób - tzn. chciałbym wymodelować jego buźke bez maski.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementis, no maska fajna,aczkolwiek oczy o zupelnie niepasuja:/. jak poprawisz to bedzie fajnie:).

 

Mkk3a - A gdzi kolejne updatey :D. Jak ja dorwe swojego kompa i Maksia to tez bede robil Predka,mam juz Wristblade\'y :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche nie było update\'ów bo renderowałem scenke z bazą na Marsie (rendering zajął mi 22 godziny)

na razie jest to ostatni update bo wyjezdzam na 3 tygodnie do Niemiec, wróce dopiero 1. sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooo teraz to to jest maska Predatora!! Full wypas. Mam pytan, jakim sposobem to renderujesz? Ja kiedys dawno temu próbowalem ale wogóle mi nie wychodzila:/.

 

Tak poza tym to jest jeden szczegół który mam nadzieje poprawisz. Ten po lewej wskaźnik laserowy jest zakryty w takim rulonie, który jest tak ładnie ścięty pod kątem, wiesz o co chodzi.

 

P.s Przejrzyj sobie strone www.spawn.com, tam jest mnostwo zdjec figurek Predatora, jedną z nich ja osobiscie posiadam i z niej bede robil moj model Predatorka :D.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ten tego ladna robota, podoba mi sie, ale cos mimo wszystko jest tu nie tak... ta czesc maski nad oczami wg mnie powinna miec troszke inny ksztalt, jak sie patrzy na orginalna maske predatora to ma ona bojowe i \'wredne\' ksztalty, takie ostre, a tutaj jest to troche wygladzone.

 

Pozdro i powodzenia, czekamy na update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axir napisał:

 

\"bojowe i \'wredne\' ksztalty, takie ostre, a tutaj jest to troche wygladzone.\"

 

Hmmm wiesz kazda maska jest inna, to zalezy na jakiej sie Mkk3a wzorował, bo ten rodzaj maski jest bardzo podobny do tej co jest w Predatorze 1, mnie sie podoba. Maska Predatora w drugiej czesci filmu, byla wlasnie taka bardziej agresywna, przypomina troche czaszkę. Zresztą mam figurke z tego filmu to widze co i jak :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie było bo 3 tygodnie byłem w Niemczech podszlifować mój niemiecki, no ale już jestem i przez ostatnie kilka dni troche potworzyłem w 3dsmaxie i prezentuje Wam najnowszą wersje maski (a własciwie głowy w masce, bo widać jeszcze "dredy" i szyję)

na razie widze kilka błedów, które potem poprawie (dredy są aby tylko były, dodam ramiona, może działko plazmowe, poprawie celownik laserowy)

\no to chyba na tyle - oglądajcie i oceniajce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

jakoś mi nie lezy, za spokojna jakas taka. No taka bezpłcowa, nie czuć ze za nią chowa sie predator. Co do samej bryly to nie wnikam, zreszta pewno maska jak maska, kazdy mial inna troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tak, za tą maską mogłaby sie tylko samica Predatora chować i to taka z ery Barbie. Tak patrząc to tam by sie wogóle głowa Predatora nie zmiescila, za mała jest sama "twarzowa" część maski, spróbuj ją wydłużyć tak o 1/5 a powinno być dobrze. Podnieś troche linię oczu i zrób większe dołki w policzkach. No ostateczna sprawa to weź zasłoń ten mikrofon, bo żadna maska nie ma takiego "Tracera" za uchem ;).

 

Co do dredów to moze nie więcej, a grubsze, duzo grubsze, no i zwężające się do dołu, aha i nie zapomnij o ładnych spinkach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności