Napisano 12 Listopad 201113 l witam, czesc czy mozecie mi pomoc, nie jestem wogole zorientowany a musze wyrenderowac plik, plik zrodlwy dostalem jako finalny plik do renderingu i tylko moja obsluga ogranicza sie do wlaczania odpowienich warstw z flagami, otoz moj ptak nie ma brody choc ta dolna czesc jego dzioba jest widoczna tu jest render http://www.myscreenapp.com/img/bird.png ty natomiast widac ze w maxie jest ok wszystko http://www.myscreenapp.com/img/screen.png co robie zle, gdzie jest blad? dziekuje za pomoc Jarek
Napisano 12 Listopad 201113 l Szkło pewnie jest żółte i przez to wygląda jakby była broda. Zaznacz obiekt szkła i ukryj i wtedy zobaczysz jak to wygląda.
Napisano 13 Listopad 201113 l Autor dzieki, ale wlasnie wylaczylem warstwy aby podejrzec samwgo ptaka i jest qrde http://www.myscreenapp.com/img/bird1.png z tym ze jak wlacze z powrotem warstwy, w tym i te jego google to juz ta jego dolna czesc podczas renderingu nie jest widoczna, cholerka pomocy ;-)
Napisano 13 Listopad 201113 l Pobaw się ze współczynnikiem załamania światła szybki - ustaw np. 1.01.
Napisano 13 Listopad 201113 l Autor dzieki, to dla mnie za trudne, jak mowie dostalem gotowy plik tylko do renderowania tego co potrzebne, ograniczajac sie do wlaczania odpowiendiej warstwy..nie jestm zorientowany gdzie tego szukac, czlowiek ktory to robil zapadl sie pod ziemie, widac jestem udupiony z tym ptakiem, dzieki jeszcze raz
Napisano 13 Listopad 201113 l kliknij prawym na obiekt, tam sa Object Properties i sprawdz czy jest zaznaczone Renderable. Inna opcja to czy warstwa na ktorej jest ten obietk nie ma przypadkiem wylaczone renderable, jesli dobrze pamietam to jest to ikonka Czajnika.
Napisano 13 Listopad 201113 l Autor sprawdzalem i jest czajnik, jest renderable ;-) i dalej nic ;-) tu jest plik ze wszystkim..gdybyscie mogli spojrzec to prosze, z gory dzieki http://www.myscreenapp.com/img/bird.zip
Napisano 13 Listopad 201113 l ok, sprawdzilem. Na obiekcie Bird kliknij prawy przycisk, wejdz w Vray properties i odchacz "matte object". Pozdrawiam
Napisano 13 Listopad 201113 l Autor Daniel! wielkie serdeczne dzieki za pomoc, jestem Twoim dluznikiem ;-) btw, pozdrowienia z wysp! (tych mmniejszych ;-))
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto