Jump to content

maaaad

Members
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maaaad

 1. Brakuje efektu rozmycia w ruchu... Ot, zwykły blur na tle. Nie pasuje do pierwszego planu (czyli do auta, które-na marginesie-rzuca dziwny cień).
 2. Widziałem na Automotive CGI. Bardzo fajne :) PS. Łatwe - nowa NSX ;)
 3. Również bardzo lubię cyberpunkowy klimat i tu jest on oddany świetnie. Super robota.
 4. Lakier wygląda jak z fabryki (wysoki połysk), mimo że tworzywo błotnika pofalowane (zniszczone?). Jakoś mi się to kłóci w odbiorze. Mapa wypukłości na reflektorach trochę jakby nie taka. Fajny pomysł, szopa klimatyczna :)
 5. Fajne, klimatyczne. Jedynie do dymu mogę się doczepić.
 6. O rany, ale balon na tej feldze :) Tak jak przedmówca mówi - zerknij na oryginał, jaki tam opona ma profil.
 7. Super, bardzo mi się podoba. "Prawie" robi wielką różnicę-tu akurat bardzo widoczną; na renderze Quadysza nie widać żadnych uproszczeń modelu takich jak na modelach w grach. Poza tym, porównanie z renderami z Forzy czy Drive Club to w sumie raczej komplement-tam pracuje na to armia ludzi ze stosownym zapleczem.
 8. Ogólnie całkiem fajnie, chociaż faktycznie, samochód momentami trochę jakby sztucznie się zachowywał. No i tuman kurzu i pyłu - za szybko leci do góry, za szybko znika. Na desce rozdzielczej jest za dużo Plaka ;)
 9. Super, świetny film! Klimat jak dla mnie jest, wręcz wzbudza emocje. Powodzenia w dalszej pracy ;)
 10. Wszystko bajecznie piękne, prócz animacji twarzy, która jest... Kiepska.
 11. Kurcze, zapomniało mi się trochę o forum - pewnie z racji tego, że moja miłość do dziergania w 3d trochę przygasła... Ale na koniec prac z tym modelem - 2 rendery: Tło i hdr do oświetlenia nie są oczywiście mojego autorstwa. Dzięki za komentarze, pozdrawiam :)
 12. Bardzo ładny model i render, tylko sterylne (i zbyt jasne) opony trochę kłują po oczach.
 13. Śruby kół są nieproporcjonalnie małe.
 14. Fajny, ma klimacik, a pomysł z umieszczeniem akcji w starych, polskich kopalniach uranu - genialny :) PS. Polactwo jak zwykle niezadowolone, hy hy ;]
 15. Scena oświetlona jakimś tam światełkiem domyślnym nigdy nie będzie realistyczna ;) Wstaw jakiś Skylight i od razu będzie poprawa.
 16. Auto jak dla mnie brzydkie, szybko się zestarzeje. Ale sam model, no i scena-prima sort. Samochód na renderach wygląda o wiele lepiej, niż na żywo, a to już świadczy o jakości tych pierwszych ;)
 17. Z tego, co widać, to model całkiem nieźle dopracowany. Podoba mi się :) Tak jak i celica GT4 ;)
 18. Haltu nie będzie, bo auto jedzie po płycie lotniska ;) Też mam ten zestaw backplate+hdr. Fajny model, scena również mi się podoba.
 19. maaaad

  redering problem

  Pobaw się ze współczynnikiem załamania światła szybki - ustaw np. 1.01.
 20. Brawo, naprawdę robi wrażenie :-) Podziwiam również za samozaparcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy