Skocz do zawartości

Postać 3d: Violet Wizard


PLS

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zawsze wrzucałem tu fantasy, więc tym razem nieco inne klimaty. Standardowo wykorzystany soft to 3ds max, zbrush i photoshop. Jest to jedna z kilku postaci do demo reela, którego mam w planach odświeżyć.

 

vw01.jpg

 

vw02.jpg

 

 

ZBrushe i siata

 

vw05.th.jpg vw04.th.jpg vw03.th.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wyśmienite kolory :) bardzo lubię takie barwy.

 

Pierwszy ciekawszy ale na drugim lepsze kolory.

W pierwszym przeszkadza mi odrobinę czerwień i wyblakłe niektóre barwy z samego tła.

Generalnie super praca.

 

Pogratulować warsztatu.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dzięki wielkie, nie spodziewałem się aż tak pozytywnego odbioru:) Odnosząc się do niektórych postów, tak jak mówisz Bigu, chciałem nadać postaci jakąś gestykulację, aby wyglądało ciekawiej (choć mogłem nadać bardziej dynamiczną). Postać jest zriggowana i pozowana w maxie. Jedynie mimika twarzy na pierwszym kadrze wykonana jest w ZB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. Czuć w tym jakaś fajną historię. To pierwsze ujęcie jest bardzo filmowe, aż się prosi żeby postacie zaczęły się poruszać, kamera zrobiła odjazd i pokazała więcej sceny ;)

 

Gratuluję i zazdroszczę dużych umiejętności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz za Wasze opinie. Faktycznie dużo osób mi mówi, że koleś wygląda jak Deep, niektórzy też porównywali go do Bono. Ja dłubałem go z głowy, na żadnym z nich się nie wzorowałem, samo tak wyszło:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga, system aż mi się przegrzał jak to zobaczyłem, jakbym dał komuś kto nie ogarnia grafiki 3D to za nic by nie rozpoznał że to w 3D szczególnie starsze osoby ;p Dużo czas zajęło ci zrobienia takiego cudu ? Oczywiście 5 poszło ;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phehe dzięki man;)) chyba mówisz tu o ludziach z mocną wadą wzroku;) Pytasz ile mi zajęło - nie wiem:D Dłubane czas od czasu po godzinach, bez jasno określonych konceptów. Myślę, że ok 4 tygodni razem z renderami. Np. w tym momencie mam inną rozgrzebaną postać, którą również chcę przedstawić na tego typu renderach. Na wolnym czasie staram się nią zająć, ale z tego co widzę długo potrwa jej dokończenie. Tak więc również nie będę w stanie dokładnie powiedzieć ile nad nią siedziałem bo robiona jest czas od czasu z doskoku. Na pierwszym miejscu skupiam się na obsłudze klientów, a jak czas i chęci pozwolą to dłubię dla siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności