Jump to content

Logarytm

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Logarytm

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Bielsko-Biała
 1. Światło na robocie miód-malina, a drugi render to faktycznie myślałem, że to J. Deep :)
 2. Nos u dołu ładnie i gładko przechodzi jako całość, ale skrzydełka już faktycznie są nieco oderwane. Ale to nic praca i ten zalotny grymas ajjj :)
 3. Mały palec to celowo przez rzemyk zasłonięty? Fajna klimatyczna praca :)
 4. Logarytm

  Puppets3d.com

  Oglądałem filmik. Fajny pomysł dla nieśmiałych osób na okazaniu uczuć drugiej osobie na przykład :) Duży plus za wiarę przez te 4 lata i w końcu doprowadzenie projektu do tego miejsca. Peace!
 5. Cześć, Choć lubię koty, jednak layout nie zachwyca. 1. Reklama blokuje menu główne - później jak rolluje stronkę jest już ok, 2. Zrobiłeś kilka rodzajów rozdzielczości? dedykowanej w zależności od możliwości sprzętowych danego użytkownika? Stronka jest za duża, o wiele za duża. Ustawiłem rozdzielczość full hd i nadal nie potrafię objąć wszystkiego wzrokiem. 3. Plus za fajne niektóre fotki, 4. Plus za buttony slidera w kształcie kocich łapek Pozdr!
 6. Logarytm

  Layout: do oceny

  Cześć, Skoro już prawie wszyscy zdeklarowali swój wiek to ja również się przyznam, że jadę w kierunku tego chrystusowego :) i również widzę, że wielkość czcionki daje efekt jakby nie wygładzonych krawędzi. zastanawiam się również, czy nie zmieniałeś rozdzielczości przed dodaniem na forum. Całość layoutu wizualnie mi się podoba. Peace!
 7. Super praca. Gratuluję wyczucia i chęci do dalszej samorealizacji. Zapytam jeszcze czy liczyłeś może całkowitą ilość nazwijmy to roboczogodzin? :) Peace!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy