Skocz do zawartości

Puppets3d.com


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Nareszcie udało mi się zakończyć mój projekt trójwymiarowego serwisu społecznościowego.

Prace nad serwisem ruszyły około 4 lata temu, a po drodze dwa razy zaczynałem od nowa ;-) Aplikacja zrealizowana jest w technologii Adobe Flash (Player 10), za renderowanie obiektów 3D odpowiada biblioteka PaperVision3D - kiedy zaczynałem o Molehillu i Stage3D nawet nie słyszałem ;) Jeśli dobrze pójdzie, to projekt ten w niedalekim czasie stanie się moją pracą magisterską.

 

Serwis można zobaczyć pod następującym adresem:

 

http://www.puppets3d.com

 

Ze względu na rozmiar przedsięwzięcia występowanie drobnych uniedogodnień jest pewne - byłbym wdzięczny za każdy feedback.

Zapraszam do komentowania i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć,

 

po opublikowaniu pierwszej wersji mojej aplikacji zebrałem trochę opinii o doświadczeniach użytkowników i zlokalizowałem elementy wymagające poprawy. Oprócz wyeliminowania sporej ilości mniejszych i większych błędów zmieniłem trochę design. Zamieszczam poniżej parę wektorów z projektu:

 

wektory01.png

 

Ponadto istnieje teraz możliwość tworzenia scenek w trybie gościa, konto w serwisie nie jest konieczne do zamieszczenia monologu lub dialogu kukiełek. Mam nadzieję, że dzięki temu zabiegowi potencjalni odbiorcy stworzą swój content i wyślą go znajomym. Planuję obecnie skromną akcję reklamową.

Zapraszam do wypróbowania aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności