Jump to content

KaliditusZaliditey

Members
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

282 Excellent

About KaliditusZaliditey

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Fabruckenburg
 1. Wiele zrozumiałem po tym wywiadzie, również w odniesieniu do własnych doświadczeń. Powstał bardzo wartościowy materiał i trzeba wiedzieć, że system jest tak genialny, że artyści muszą gonić króliczka cały czas nawet na tym poziomie. Dzięki Maciej i dzięki dla pomysłodawców. Zobaczyłem człowieka pracy, który nie zawdzięcza sukcesu temu, że jest np. lwem salonowym, ale gościa który ciągle szuka nowych wyzwań i nie pęka przy robocie, ha , nawet zamiast myszy pen w łapie :).
 2. 1 i 4 są świetne, ale w 4 drzemie jeszcze niewykorzystany potencjał. masa możliwości, story itd. :) Pozdr.
 3. Mamy upały ostatnio, sprawdzałeś temperatury CPU i GPU?
 4. Bardzo rozwojowa teczka, wydaje mi się, że jedyne czego ci trzeba to może przerwy, wakacji, pogrzebania gołą stopą w piasku, braku pośpiechu i ogólnej cisny. Niektóre obrazki mógłbyś wrzucać większe bo miło popatrzeć.Co do workflow to sądzę, że przy personalnych projektach warto czasem pobłądzić i pójść niewydeptanymi ścieżkami, dlatego bo właśnie tam zdobywasz doświadczenie i odnajdujesz swoje własne ścieżki, trochę jak w górach, jeśli pójdziesz na kreskę to możesz zabłądzić, ale możesz tez znaleźć źródełko ozdrawiającej wody i inne cuda. Pozdr.
 5. Miodzio, jest w tym jakaś jakaś wciągająca nostalgia, pozazdrościć nieskrępowanej wyobraźni i warsztatu. Jedyne co mi się nie podoba to to, że nie ma jeszcze filmu w całości do obejrzenia. :)
 6. Chciałbym zaprosić tych, którzy może są z Łodzi albo tam przypadkiem będą. Dnia 19 tego miesiąca o 19 w klubie Zmiana Tematu robimy z kolegą Yndza wystawę wydruków naszych wybranych prac. Miałem tylko jeden dzień na przygotowanie plików do wydruku i już zacząłem przy nich majstrować. Oprócz tego w Centrum Komiksu na Piotrkowska 28 nadal wisi wystawa moich analogowych komiksów. Wszystkie osoby z forum, które chcą napić się browara i pogadać serdecznie zapraszam. Wiem,że to brzmi jak nachalne promowanie, ale nie wypadałoby nie dać znać, że taka akcja ma miejsce, szczególnie że to forum przywróciło mi wiarę, że jeszcze mam coś do namalowania. Pozdrawiam wszystkich forumowiczan.
 7. Idziesz ostatnio jak przecinak i tak trzymaj, w razie czego do tej szynki dorzucę Krakowskiej suchej bez konserwantów.
 8. Ja kupuję ten od Koriolana. Fajne techniki masz, rozwijaj to, nie zapominając o podstawach. Pozdr.
 9. Dzięki wszystkim, przygniotło mnie, że sam szef się odezwał i cały czas świętuję. Kamesanin na drowcrowd jest w 1600, wpisz moją nazwę i znajdziesz, a jak tylko czas się zluzuje mam zamiar popracować nad portfoliem i te prace, które się nadają dam w dużych formatach. Pozdr.
 10. Utarło się na forum, że się mówi- witam po przerwie, tak było i ze mną, że coś się urodziło, a potem byłem wyjęty na jakiś czas. To były koncepty postaci, budynków itd. elementy robione w geometrii gry, więc powrót do ilustracji i enviro nie był łatwy, bardzo pomogły mi w tym grupy z FB, które dobrze znacie. Ostatnie prace wyłącznie z wyobraźni. Tutaj próby wysiedzenia dłużej przy jednej pracy, no i urodził się pomysł aby może taki komiks spreparować. Piszcie bez ogródek co sądzicie.
 11. Piękna praca, 55555 pięć piątek.To uczucie kiedy hm, krew pulsuje w skroniach to chyba zazdrość.
 12. Nie wiem czy na tym poziomie zawodnika, można sobie pozwolić na jakąkolwiek krytykę, mnie tez druga pracka daje po kościach, ale gdybyś czasem wyszedł na spacer i przyjrzał się co robi tlen i powietrze to właśnie tego brakuje w tych pracach. Sorki jeśli zabrzmiało bucowato, jest kozacko, a mogłoby być przekozacko. Pozdr.
 13. Gratulacje dla wszystkich!, Coś mi mówi że to wydarzenie przejdzie do historii, a za kilka lat to będzie już ogromne przedsięwzięcie z setkami gości. Bravo. Dla mnie hitem była wypowiedź Darka o czekającej dziewczynie oraz gość z publiczności w zielonej koszulce. Pozdr.
 14. Jo, jak Ci mulą pędzle zainstaluj najstarsze stery od wacoma, u mnie w moim zadżumionym systemie pomogło. Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy