Skocz do zawartości

Dell order number


mandragora

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa trochę dziwna, szukam numer Order Number albo Date Order na kartonie od monitora dell 2209 i nie mogę go nigdzie znaleźć, dzwoniłem do pomocy i twierdzą że musi się zaczynać od liczby 17, może ktoś mi łaskawie zrobić zdjęcie jeśli takowe znajdzie i tak muszę podać własny, więc to że ktoś poda swój i tak go nie wykorzystam na czyjąś stratę potrzebuję tylko gdzie on się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

tak, jest tacka i nr seryjny który i tak jest potrzebny ale ja chyba byłem ślepy i znalazłem to pod postacią Work Order na kartonie, w pomocy ciągle o date order i order number. Swoją drogą dlaczego oślepłem na czas szukania numeru ?. To chyba zdenerwowanie, pierwszy raz coś wysyłam na gwarancję 6 ciemnych kropek na białym tle i niebieskim. Zobaczymy jak sobie poradzi z tym Dell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś

Rano dotarł nowy monitor,wszystko byłoby ok gdyby nie to, że ma już 2 martwe piksele to ramka na dole jest wybrzuszona przez co ma się wrażenie z starych monitorów crt gdzie trzeba było korygować geometrię. Dzwoniłem i muszę zdjęcia zrobić i przesłać w celu weryfikacji, jeśli będzie źle to prześlą kolejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności