Skocz do zawartości

Alfa Romeo 147


nemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamieszczam swój drugi samochód :). Mam nadzieje, że tym razem wyszło lepiej :). Mam ogólnie problem, z szybą (jest ciemno jak w d... wiadomo u kogo :), chociaż, że dałem VrayLight w postaci plane na szybę. Może to wina materiałów. ?? ) oraz z przerwami na masce i na drzwiach, powinny być dziury a render je z jakiegoś powodu zakleja :(. Prosiłbym o pomoc i o miłą krytykę :) b1ea7a45f6c59cea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Materiał szyby to po prostu "Refraction" (przezroczystość) na kolor biały subdivs na "50" "Reflection" (odbicia) kolor prawie czarny i to wszystko, nic innego nie zmieniałem a grubość szyby to zwykły plane. Co do siatki to nie mówię, że jest idealnie bo nadal robię błędy. Później wstawię ustawienia Vraya, Świateł i Kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm warto wiedzieć, wcześniej zawsze dawałem plane na szybę :). Cholera a tak się starałem, żeby wyszło zajebiście, a takie pytanie co to są te "subdivs" m Materiałach i Światłach ?? czy im większa ilość to lepsza jakość ?? zazwyczaj daje od 8 do 50, 50 daje na jakieś materiały odbicia itp itp Wstawiam ustawienia vraya oraz świateł, wszystkie światła posiada takie same ustawienia, oraz rozmieszczenie świateł. Mam też pytanie odnośnie zakładki "Render Elements" widziałem w różnych tutkach, że tam ludzie wstawiają jakieś ustawienia a ja szczerze mówiąc nie wiem do czego służą te ustawienia :)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/83074fe35be4d367.html

402bf20c5a4657cc.jpg

b88aa09e32eaf5e6.jpg

Edytowane przez nemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności