Skocz do zawartości

Lamborghini Reventon 2008


martix69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu dłubie sobie kolejny pjazd. Tym razem trafiło na Lamborghini Reventon. Wspomagałem sie tez modelem Kuki26, który był naprawdę pomocny w niektórych miejscach przez co może być podobny, ale mam nadzieje ze to nic złego:) Model tworzony w 3dmax, jest jeszcze kilka rzeczy które wymagają poprawki. Mam nadzieje ze uda mi sie skończyć model, a bywa z tym różnie :). Miłego oglądania i może komuś sie spodoba, może ktoś coś doradzi. Oto co udało mi się na dzień dzisiejszy wykonać:

75525840.png

 

Uploaded with ImageShack.us

42265470.png

 

 

Uploaded with ImageShack.us

34356103.png

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

75480856.png

63455994.png

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Uploaded with ImageShack.us

82740489.png

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

25184523.png

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mały up, nie ma tego za duzo bo i czasu mam mało, ale jak moge to poprawiam co mogę. Poprawione tylne nadkola, delikatnie przedni zderzak no i teraz walcze z felga. Sam chyba sobie roboty dołozyłem bo nie zrobiłem sobie wczesniej wycięcia w feldze i teraz jest z tym problem :)

80007765.png

 

Uploaded with ImageShack.us

54543729.png

 

Uploaded with ImageShack.us

19250986.png

 

Uploaded with ImageShack.us

31943325.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za wysoką maskę i źle rozłożoną kratkę w kształcie plastra miodu w przednich lampach, felgi powinny mieć rowek w środku a tylne mocno zapadnięte do środka. Jak obniżysz maskę z tym dzióbkiem na przodzie to nie będzie Ci falować przy światłach. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z maska się pokombinuje, falowanie jest chyba też spowodowane tym ze mam chmfera :) a co do felg, hmm jak pisałem chyba sam sie wkopałem z tym bo nie uwzględniłem wcześniej tego w siatce a teraz wychodzą krzaki :D a tylna felga jest tylko skopiowana zeby nie było pusto. sitka w lampie wiem ze jest do wymiany, ale nie chce mi sie na razie więc nie zmieniam, tylna lampę muszę chyba i tak zrobić od nowa. Dzięki za porady. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta kratką sam miałem spory problem bo na fotkach wygląda inaczej a jak się robi to farmazony wychodzą, policzyłem ilość oczek ale nie da się tego tak dopasować żeby lekko nie zniekształcić tych sześciokątów. Może się wydawać że przy felgach wystarczy przerobić siatkę, ale to się tak rozciąga że ciężko to ogarnąć, lepiej środek modelować od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności