Napisano 5 Luty 201213 l Witam trafiłem ostatnio na pewną wizualizację łazienki i spodobała mi się ściana, z tym że teraz nie potrafię stworzyć takiej tekstury, chodzi o tą na ścianie po lewej ma ktoś pomysł jak to zrobić ?
Napisano 5 Luty 201213 l najprosciej tiles, plus textura kamienia w slot jednego koloru, dodatkowo fade, albo color variance zrob wiekszy od zera ni epamietam ktory bedzie lepszy z textura (te parametry zroznicuja kolor/jasnosc kafli). Potestuj pozdro M.
Napisano 14 Marzec 201213 l polecam dużą ilość textur o wyjątkowo wysokiej rozdzielczości.bardzo dobrze sprawdzają się w 3ds max.zobacz stronehttp://www.texturaigrafika.c0.pl/
Napisano 14 Marzec 201213 l Dodatkowo "tiles" umożliwia uzyskanie różnego sposobu ułożenia kafli/cegieł
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto