Skocz do zawartości

scena3d:ujezdzic kobiete


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

siodelko nie jest do wywalenia jak moze byc rower bez siedzienia czy na takimjezdzisz jak tak to ci szczeze wspolczuje a swaitlo jest retro ...postac pierwszo planowa mocno zaznaczona wsiatlim poniewaz tekstura na plastkikowym manekinie nie jest konieczna:)

tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wydaje ze wzrok skupiasz na tym co sie swieci nie to co ciemne ...ale czy razi ????moze staram sie pokazac to z mocniejszym sietle...wiesz gdyby ta postac byla lekko podswietlona byla by trudno zauwarzalna ...a tak to ???

wiesz mam taki poradnik pana John Hedgeoce fotograf swiatowej slawy autor kilku ciekawych ksiazek..glownie On wykozystuje to w fotografii czarno bialej czasami nazywa to pseudosolaryzacja

 

pozdro i dzieki za uwagi nieomieszkam ich wyprubowac

 

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

Mysle i sam stwierdzam ze to juz koniec tekstury i swiatlo i odbicie na lustrze takie jakie chcialem ...wiec tak ...koniec ...niewiem moze jeszcze jakies uwagi ..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie pomysl fajny ioryginalny ale mam zastrzezenia co do budowy roweru. Wydaje mi sie ze jak ktos na tym usiadzie to sie wywruci na zad. Tylne kolo powinno byc chyba bardziej z tylu. Niewiem czy ktos juz tego nie pisal bo nieczytalem wszystkiego, ale takie sa moje zastrzezenia.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Cocojambo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

jest on futurystyczny niem a zasad ale ma on ksztalt roweru ...niesadzisz ze da sie obliczyc matematycznie ustawienie ludzkiego ciala zamiat ramy (a nawet jakby sie dalo to czy w tej chwili jest on potrzebny ) ...chyba niebardzo ...wiec nietrzeba sie zastanawiac nad technicznymi niuansami tylko pomyslem na wykonanie tematu " Ujezdzic Kbiete" ...

dzieki nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście nie podoba i to nawet nie dlatego że nie trawię takiej tematyki. Cały obrazek zlewa się w mało atrakcyjną całość. Zamiast wyeksponować główny temat pracy, podkreśliłeś tło które szczerze mówiąc nie wygląda za dobrze. Detale samego "roweru" giną w czarnych plamach 2 - 3 planu. Zamiast "walnąć prosto z mostu" połowę ukrywasz w cieniach a drugą gubisz w przytłaczającym tle. Dziwne światło i kompozycja (chyba trochę nie przemyślana)

Czuć tu namiastki ciekawej atmosfery... pomysł oryginalny.

 

Może po prostu nie łapię o co w tym wszystkim chodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oz ja pierdykam - co za pracka - ciekawe jakby ta pani wyglądała gdyby była wkomponowana w starodawny bicykl :-) ogólnie pracce czegos braQje - mysle ze powodem jest ustawienie kamery ale to juz Finał więc nie będe sie czepiał - - - pozrdowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie osobiscie tez nie podoba. kobitka z rowerem całkiem całkiem, nie czytałem całego wątku :) ty ją modelowałes czy Poser ? textury definitywnie do poprawy no i jakos pusto tam ... to jest tylko moje odczuce ... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności