Skocz do zawartości

Jak stworzyc material jak na nizej zamieszczonym zdjeciu


drobcio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko jak zrobic mateiral w Vrayu zeby uzyskac taki efekt jak ponizej.

Ciagle cos nie tak jak nie krawedzie poszarpane to mapowanie sie nie zgadza.

Robie tak drewno okna to chanel1,szyb chanel2,szyby to blend material gdzie pierwszy to szyba,drugi to stal,mask mapa displacment i w stali mapa displacment ustawiona na 10 oprocz tego dodalem vraydisplacment modyfikatow do okna i wtedy modyfikator wchodzil mi na rame okna wiec sama szybe dalem detach ale wychodza jakies bzdury

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dałeś tak mały załącznik że kompletnie nic na nim nie widać, a przynajmniej ja nic nie widzę. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale czy nielepiej byłoby te elementy zrobić oddzielnie jako modele? Bo tak wnioskuję z tego co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslalem,ale w niektorych okiennicach jest bardzo drobna siateczka,czyli gdyby sie to dalo displacment zrobic wtedy tamte okiennice bym gesto zmapowal i gotowe.chodzi mi tylko o element kratownicy zeby szyba byla przezroczysta a czesc metalowa nieprzezroczysta,poki nie naloze materialu szyby i metalu mapa dipls dziala git ale jak wloze material przezroczysty wowczas jakby widac displacment z drugiej strony mimo ze szyba nie ma grubosci czyli pojedyncza scianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności