Skocz do zawartości

Model 3d: Pociąg


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ten work wyszedl ci bardzo good, tylko prezentacja modelu moglaby byc troszke better.

P.S. seartr: mam jeszcze 2 male uwagi, mamy naprawde ladny polski jezyk i slowo "work" mozmy zamienic na "praca", a "finished" na "skonczona"

i uwaga druga... Czemu wybrales serwer interii? na boga... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie napisało po kliknieciu w forum: Finished Works - no ale przepraszam wszystkich wrażliwych językowo,

a jeżeli chodzi o Interie to bardzo dobre pytanie, na które niestety nie znam odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

piękniusia ta lokomotywka czekam na renderki z teksturami a może jakiś plenerek przyrodniczy albo na odpowieniej do niej stacji PKP

 

zapodaj też inne strony tej machiny ale proponuje zmienić serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten work wyszedl ci bardzo good, tylko prezentacja modelu moglaby byc troszke better.

P.S. seartr: mam jeszcze 2 male uwagi, mamy naprawde ladny polski jezyk i slowo "work" mozmy zamienic na "praca", a "finished" na "skonczona"

i uwaga druga... Czemu wybrales serwer interii? na boga... ;)

bo 3/4 interfejsu tego forum jest w cudzoziemskiej mowie i nikt nic na to nie poradzi (chyba że zafascynowani cudzoziemską mową administratorzy / webmasterzy)

 

// praca bardzo ładna jak dla mnie.... też kiedyś podchodziłem do tego tematu... ale twoja prace jest chyba lepsza od mojej (zalegającej gdzieś w WiPach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie komentaże

 

sid: dla zabawy pobawiłem się troche animacją, dodałem custom atribute tak, że wszystko mi się automatycznie kręci i dynda....ale avik nigdy z tego nie powstał...

 

Pussik: ściągnołem kilka zdjęc lokomotyw z googli i który element był lepiej pokazany ten robiłem, tak że jest to zlepek kilku lokomotyw plus inwencja własna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ???

 

Avika móglbys lekkiego tu zapodac jak bys obdarowal pociag texturka i sostawil ten róch i lekkiego avika nakrecik w jakies scence takiego na 10 sec stary ... no powiedz ze samego ciebie to nie korci ?? hehehe

 

Czekam na avi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności