Skocz do zawartości

Postaci 3d: Myśl Transcendentalna \ Cisza


Gość blackart

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blackart

[ATTACH=CONFIG]85523[/ATTACH]

 

Na wstępie chciałem się przywitać.

Mimo iż śledzę forum od kilku lat, jest to moja pierwsza publikacja.

Oba projekty powstały jako efekt nauki z-brusha (są to moje pierwsze prace z tym softem).

Jako iż moja obsługa tej platformy dość mocno kuleje, prace rodziły się w bólach.

Nie mniej jednak bawiłem się jak dziecko w piaskownicy.

 

Odnośnie samych prac.

Są one inspirowane teledyskami Toola, muzyką Pink Floyd i malarstwem takich artystów jak Hieronim Bosch czy Giger.

Obecnie pracuję nad kolejną postacią.

 

Soft: Z-brush, 3ds max,V-ray, Photoshop, FumeFX

 

Życzę miłego dla oka odbioru.

Myśl Transcendentalna

Mysl.jpg

Cisza

Cisza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak jak pierwsza jest kosior (plastyczna i mila dla oka) tak dla mnie druga troche odstaje (moze dlatego ze wyglada na zbyt prosta w porownaniu do 1). Ciekawy pomysl i cos nowego, inne podejscie do grafiki ;p bardzo fajnie

 

PzD

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne kolory, ale toole niespecjalne. Moim zdaniem mógłbyś jeszcze solidnie nad tym przysiąść. Wygląda to jak podratowanie w fotosklepie marnego modelu. Praca zdecydowanie za słaba na galerię 3d i polecam przeniesienie wątku do działu Work In Progress, gdzie będziesz mógł poprawić jej poziom. W innym wypadku skasuję wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blackart

Dziękuję za opinie.

Niejaki Pussin powiedział kiedyś, że obraz nigdy nie jest skończony,

ponieważ zawsze można w nim coś zmienić, poprawić.

Mam świadomość, że mogę jeszcze popracować nad zamieszczonymi pracami.

Nie mniej jednak dla mniej jest to już zamknięty rozdział.

Jeśli uważasz, że za słaby poziom skasuj wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blackart

Czas na odrobinę płomieni.

Dodaję koleją pracę pt. "Mędrzec i głupiec"

Praca inspirowana okładką płyty Obituary - cause of death, oraz

genialnymi pracami Paula Bootha.

Całość zmieniała się kilkukrotnie. Z początku miało to być antropomorficzne drzewo na bagnach.

Później pojawiły się dwa kierunki. Klimat nieco mroczny lub zroszenie całości sporą ilością posoki.

Ostatecznie wybrałem mrok. Być może wrócę jeszcze do tematu,ponieważ przedstawiłem drobny

kadr całości a trochę szkodami modelu. Niemniej jednak na razie było by to na tyle.

 

medrzec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infected: punkt jest od początku istnienia galerii. Znają go ci, którzy choć raz przeczytali regulamin.

Blackart: Nie chcę żebyś pomyślał, że chcę wywalić wątek ze względu na jego nieszablonowość lub twoje artystyczne obycie. Poprostu modele które tworzysz w zbrushu są nienajlepszej jakości. Widać po nich, że to głównie narzędzie definiuje bryłę a nie artysta, więc pewnie dopiero zaczynasz z cyfrową rzeźbą. Sam swojego czasu zaliczyłem falstart w galerii, i to co ci mogę zaproponować to polepszenie warsztatu w WIPIe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności