Skocz do zawartości

Concept 2D: speedstar


everyman

Rekomendowane odpowiedzi

szybki koncept maszyny latajacej... mial byc speed ale na speeda zbyt wolno a na dopieszczona dokladna pracke za szybko... troche poeksperymentowalem z pedzlami i wyszlo cos takiego:

[corel pp 8; myszka]

ps prosze o zmieszanie z blotem ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widze potwornie znerwicowanego latajacego ludzika, z ktorym moglbym od czasu do czasu razem pokrzyczec :) wiec jako koncept maszyny latajacej to by sie raczej nie sprawdzil. Bardziej jako koncept kolorystyczny czy ekspresyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"alez prosze:)" - dziekuje ;-)...

"Co tam za filtr zaladowales" - skopiowalem; wkleilem jako nowa warstwe; zastosowalem efekt "wyszukaj krawedzie"; przeksztalcilem w odcienie szarosci; usunalem bialy kolor; pozostalosc zamienilem na czarny ;-p (wiem ze pytanie bylo retoryczne)...

"i po co" - tak dla zabawy w ramach eksperymentow...

"perspektywa sie klania" - oj nie tylko ona ;-)...

"poza tym mile" - pozatym to zaluje ze to wrzucilem ale byla 22.43 i juz "dobrze nie widzialem" :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się szczerze przyznać... Że po prostu nic z tego konceptu mi nie leży... Po prostu nic...

 

Pomijając fakt że jako obrazek leży i kwiczy, to jakbym dostał coś takiego do zrealizowania... To chyba z miejsca wyskoczył bym z okna...

 

Brutalnie, ale szczerze. Mam nadzieje że nie masz mi za złe.

 

 

PS. Widać że masz chęci i zamysł... Doradzam porzucić myszkę i shopa na rzecz ołówka i kartki :) (przynajmniej na razie), mogą wyjść dużo ciekawsze prace.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności