Skocz do zawartości

SCANA 3D: Wnetrze "Square"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ładne kolory i dizajn stolika.

choc pewnie beda watpliwosci czy nie za nisko sufit , czy okna nie za piwniczne, slusarka za cienka (okna sie nie otwieraja) i ze dziwne krzaki to uwazam ze jezeli nie projektujesz wnętrz i nie to było tematem to obrazek sam w sobie jest ładny, nawet bardzo

 

jezeli projektujesz to nie podoba mi sie lampa .....itd :P

...ale chyba nie projektujesz skoro to z ulotki wiec gratuluje b. ładnej pracy.

baaaaaaardzo pozytywnie

 

ps: wydaje mi sie ze z uwagi na mało skomplikowany stolik zasloniłes go kanapami a moim zdniem jest to jak dotąd najładniejszy stolik jaki spotkałem na forum...

i nie musi byc skomplikowany:) ale moge sie mylic, moze tak miało byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee. ładne to jest, ale kusicie tymi internalami!

Juz niedługo mój internal (drugie podejscie!)

Podoba mi się fajne oświtlenie i TE RADIOSITY NA ŚCIANACH I SUFICIE (IDEALNE) Nie mogę jakoś uzyskać tego na Lightwave w zadawalający sposób.

Prośba: podaj teksturkę skóry na mebelkach i rzuć siatkę z pokazanymi światłami (pewnie jest ich kilka)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

miodności?? [lol] [rotfl]

Toż to zwykły still - ma jakiś tam klimat, ale wykonanie nadal na średnim poziomie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę zbyt kontrastowa gra cieni i świateł na fotelach. Ogólnie oświetlenie bardzo dobre. Atmosfera niestety lekko plastikowa - czegoś mi tu brakuje:-/ GI?

Żabia kamera mi bardzo nie pasuje - myślę, że we wnętrzach sprawdzają się najlepiej neutralne ujęcia (ale to oczywiście dyskusyjne).

Materiał sof bardzo dobry, tylko przez to mizerne oświetlenie trochę ginie ta skórowatość - a warto by ją pokazać:-D

Materiał dywanu niestety niedopracowany - zarzucony bump i tyle, a przecież to pierwszoplanowy element - ja bym nawet specjalnie odpaliła shg fura (czy jak to tam się zwie).

Dizajn foteli OK, tylko rzczywiście te oparcia są lekko za wysokie - ale może tak ma być;-)

No a stoliczek - cudo. Szkoda że w cieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie komentarze :)

 

Nie projektuje wnetrz (chociaz chcial bym) i nie mam szczerze mowiac o tym pojecia :)

 

z tym swiatlem to jeszcze sie ucze i proboje wypracowac jakas wlasna technike. Renderuje w Vray'u i uzywam GI + swiatlo Direct lub Spot ustawione na zewnatrz do zrobienia cieni w srodku. W tej scence dodalem jescze 3 Omni, po jednym na kazda dziure w oknie.

 

Co do mebli to zostaly odwzorowane z katalogu, wiec te oparcia to nie moj pomysl, stolik rowniez wiec za ladny design pochwaly naleza sie komus innemu :)

 

Material kanapy i fotela to Standard material z mapami Falloff i jakimis badziewnymi teksturkami skory.

 

Co do dywanu to w pelni sie zgadzam, nastepny bedzie ladniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności