Skocz do zawartości

Scena 3d:Victorian bathroom


art

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ladna... chociaz nie lubie tych klimatow i nie chcialbym takiej w chacie... do solidnego wykonczenia pozostalo jeszcze troche pracy... przydaloby sie jeszcze kilka elementow np takich jak wieszak na ubranie/recznik... kabina jest chyba za niska... pozdro i powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Całkiem, całkiem.. coś mi płytki nie leżą.... troszkę dziwne oświetlenie - miejscami za ciemno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka nie jest zla ale fatalnie oswietlona to co widnieje za oknem absolutnie nie pasuje do polmroku panujacego wewnatrz Negatywne wrazenie poteguja jasne odbicia okien w wannie a przeciez swiatlo pada z calkiem innej strony !a atk z innej beczki do zastanowilbym sie jeszcze nad bitmapka za oknem. Czemu tak czarno w tym lustrze ?? Poza tymi uwagami dla mnie jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. że udało Ci się to skończyć :) sporo pracy to kosztowało i ogólne wrażenie jest niezłe... znasz moje zdanie ale napiszę jeszcze na forum...

Dla mnie trochę klimatu brakuje... miałem wyobrażenie łazienki z lekkim romantyzmem w powietrzu... ciepłe, intymne oświetlenie, może świeczki tu i tam... i takie znaki świadczące o tym, że przed chwilką kąpała się tu kobieta... trochę piany na obrzeżach wanny, płatki róż na podłodze, może jakieś wino, trochę wody na podłodze.. silny, ognisty kontrast do tej zimy za oknem... to byłoby spore wyzwanie żeby tandetą nie śmierdziało, ale sam powiedz... czy pracka nie była by bogatsza? bardziej "artystyczna" Mr.art ? :)

Co do tego co mam przed oczami...

zapomniałeś jednak o rozmytych odbiciach w podłodze... teraz wyglada trochę jakby była mokra. Odbicie w luistrze gdzieś zniknęło... te róże na oknie... one są w silnym świetle i powinny trochę go złapać.. (translucency lub sss)...

ogólnie jest nieźle.. bardzo mi się podoba materiał tego złotego metalu.. piękny żyrandol ...

jednak obstaję przy swoim i myślę że w sztucznym oświetleniu, późnym wieczorem, pracka mogłaby sporo zyskać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze zrobie co w mojej mocy zeby poprawic , mam takie pytanie wiele osob stwierdzilo ze troche za ciemno wiec jak to poprawic , podkrece swiatlo wychodzi przepalone na scianie ,zwiekszam diffiuse depth wychopdza babole no chyba ze photons in estimate zwieksze to wtedy lepiej ale czas mnie troche zabija i tak bez kontrastu troche wychodzi,Kris rozmarze te odbicia i zaprezentuje scene w sztucznym oswietleniu , aha w lustrze sie cos pojawi.:),aha co do prysznica to z zalozenia jest taki , sam mieszkam w domu z podobna lazienka (dom nie moj :) ) i prysznic jest dokladnie tak skonstruowany wiec chyba tak go zostawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratka pod oknem (chyba od kaloryfera) jest krzywo...to specjalnie ? i ten prysznic rzeczywiscie jakis niski i dziwnie wygladaja płytki za nim. tzn chyba niedobrze ze wystają ponad kabine.

ogolnie wnetrze jest koszmarne i Boze chroń nas (i krolową)

mam pytanie ...czy to na zlecenie czy wiktorianska inwencja twórcza?

sam obrazek jest moze i przyzwoity ale ładny render bez ciekawego projektu jest niczym. w przeciwnym razie moznaby renderowac kulki i miec z tego satysfakcje

 

pozdrawiam

i przepraszam za negatyw bo pewnie duzo czasu i pracy włozyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności