Skocz do zawartości

[wiz3d]BOX


rly

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]86666[/ATTACH]Witam Chciałbym przedstawic ostatnio wykonane wizki.Postanowilem trochę odejsc od deweloperskich klimatow.

6mbdE.jpg

esg8J.jpg

Wrzucam jeszcze wersję z typowo dzienny, światłem

5meZY.jpg

Edytowane przez rly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chyba Ci siatkę źle zaimportowało.

a poza tym to pies nie rzucałby takiego cienia w czasie burzy. No i fajnie deszcz wyglada, tylko tekstura jeszcze jakoś powinna na drugim obrazku pomóc siatce, bo to raczej nie teflon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka ok.co do światła to tylko HDR'ka z porannym światłem Peter Guthrie[0743 Cloudy Morning Sun].Siatka to właściwie czysta blacha coś takiego Blacha_perforowana_Rv_10-15_ocynk..JPG

ogrodzenie ta sam blacha tylko rdzawa

Edytowane przez rly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deszcz mi się nie podoba. Wiem że zazwyczaj dodaje się go w post-pro, sam tak robiłem, ale w post pro musisz dodać rownież "efekty" deszczu. Brakuje tutaj wody spływającej, kapiącej po budynku. Problemem jest również to że nie czuć głębi deszczu ponieważ większość kropel jest bardzo podoba. Zrób sobie więcej warstw deszczu, skaluj, bluruj, delikatnie przesuwaj... aby uzyskać głębie. Jeśli deszcz zacina z prawej strony, to po lewej stronie budynku powinien być rzadszy. Oświetlenie również nijak nie przystaje do deszczu, brakuje delikatnej chociażby mgły, nie mówiąc o kałużach i kroplach odbijających się od powierzchni ;) wiem że tylko krytykuję, ale wg mnie deszcz wygląda najsłabiej. Reszta po prostu dobra, trawa ok, ale ten jeden pasek wyższej trawy dziwnie wygląda...

Deszcz robiłem tutaj: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=83238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności