Skocz do zawartości

Studia (inne niż grafika)


_Arti_

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego tematu chyba jeszcze nie było, a jak był to pewnie przewijał się w formie chwilowych impulsów które nikły pod ciężarem starości.

 

Otóż czeka mnie wybór studiów - już kiedyś się pytałem o wybór szkoły średniej, jak ktoś pamięta ; ]

( dla przypadkowych - liceum rządzi, przynajmniej w mojej okolicy)

A teraz studia, i przypuszczam, że na forum jest wiele ludzi, którzy studiują inne niż grafika czy sztuka kierunki, i liczę na pewne rady.

Na oku mam dwie uczelnie: AGH i PW.

Na PW najbardziej przypasowały mi wydziały Mechatroniki i MEiL ( Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa ). Czy ktoś na nich studiuje? Studiował? Warto?

A na AGH w sumie też kierunki takie jak automatyka i robotyka, mechatronika. A wydziały to wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki albo Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki. Może ktoś tu jest/był?

 

Będę bardzo wdzięczny za rady, do jutra do godziny 15:00 mogę jeszcze zmienić deklarację ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mam kolegów na mechatronice na AGH. Jeśli wierzyć ich opiniom i moim obserwacjom to ciężki kierunek ale naprawdę warto. Musisz tylko wiedzieć że na pierwszym roku rzeźnia i łatwo wylecieć. Niemniej ci co zostali są zadowoleni. W ogóle studia techniczne rządzą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności