Skocz do zawartości

Animacja 2D: Niebo i Piekło


Rotcore

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pGskVDpVruw

 

Niebo i Piekło - czym dla nas jest? co jest piekłem dla człowieka pozbawionego wzroku, a co niebem? Czy ślepota nie jest pewnego rodzaju zbawieniem? zbawieniem od rzeczywistości, która w swej obecnej postaci potrafi niejednego przerazić swym okrucieństwem i ignorancją wobec bliźniego... zdawałoby się, że czasem lepiej nie widzieć, ale czyż to nie jest ignorancja?

 

Animacja powstała w kilka dni dlatego widać sporą powtarzalność sekwencji animowanych, klatki malowane ręcznie za pomocą tabletu w photoshopie i artrage... jest to animacja studyjna w ramach zaliczenia przedmiotu jakim jest "pracownia rzeźby", niech was nazwa nie zwiedzie gdyż rzeźba to nie tylko glina, marmur czy co tam jeszcze i dosłowne przedstawienie jakiejś formy... Jest to trzecia moja animacja, jak znajdę gdzieś w moich szufladach płytkę ze starą nr 2 to równiez się podzielę... ambicja była całkiem spora, malała z czasem gdy okazywało się jak bardzo czasochłonne jest malowanie poszczególnych klatek i animowanie tego... ale uważam to za skończone i ośmielam się podzielić tym z wami i jak część z was mnie zapewne zna to krytykę przyjmę na klatę, nie popłaczę się i nie będe usilnie bronił tej animacji, jak nie trafia i nic w sobie nie ma to najwidoczniej tak jest... pozdrawiam i zapraszam do oglądania...

 

Aha, muzykę/dźwięki wykonałem we fruity loops studio 8...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności