Skocz do zawartości

Wiz: Wnętrze


Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]86983[/ATTACH]

 

Hej, pracuje nad nowym portfolio i oto pierwsza wizka :)

Na max3d.pl jestem nowy, prosiłbym o komentarze, jestem zadowolony z zamierzonego efektu,

jednak wiem, że można dużo poprawić w celu ulepszenia mojego obrazka, więc czekam na krytykę :)

 

Soft: 3dsmax+vray+ps

modele evermotion

 

 

[ATTACH=CONFIG]86982[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]86984[/ATTACH]

 

- - - Updated - - -

 

chyba coś pokręciłem z "miniaturką"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Praca ma potencjał. Po pierwsze musiał byś zmienić kadr, na jakiś ciekawszy lub zrobić kilka ujęć. Trochę mi ta skóra na sofie nie pasuje bo zlewa sie z drzewem oraz stolikiem i mogłeś jeszcze troszkę podciągnąć postprodukcje. Ogólnie nie jest źle ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompozycja ciekawa , natomiast shadery sa ewidentnie do poprawki ta skóra wyglada jak głaz tak na dzien dobry odstrasza od tego kompletu wypoczynkowego, obicie fotela tez jest nie ciekawe. Drzewo to jakaś pamyłka, sorry ale cos co ma pieniek o srednicy 10 cm i taką korone to w czym ty to bedziesz trzymał, jesli jakas roślina do tego wnętrza to bluszcz idacy po tej betonowej ścianie. Materiałowi betonu daj dirt bedzie bardziej rzeczywiscie wygladał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o drzewo to chcialem wlasnie wsadzic w doniczke cos wiekszego ale chyba macie racje troche nie pasuje pomysle nad czyms innym w tym miejscu,

co do kadru, lubie frontalne statyczne jakos nie pasuja mi kadry narozne ale sprobuje,

macie jakis pomysl jak lepiej pokazac ta skóre ? no i fotel ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle:)

jak wyżej jeżeli chodzi o kanapę. fakt, kamienna jakaś..

 

Myślę ze drzewo i fotel do wyrzucenia no i nie zasłaniałbym takiego widoku za oknem...regalem.

Dywan trochę wygląda jak naelektryzowany do kanapy,bazę stolika zrobiłbym białą i wpuścił trochę "chłodnego" światła z lewej strony.

Może rozszerzyć trochę kadr nie zmieniając wysokości i na pustej betonowej ścianie postawić właśnie jakaś szafę/regal?

kompozycja nabralaby troche oddechu

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności