Skocz do zawartości

postac low poly


thud

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie odnosnie modelowania postaci low-poly; jesli chcialbym zrobic jakiegos rycerza, ktory mialby miec zbroje na klacie, to czy moge zrobic zbroje jako osobny przedmiot i pozniej polaczyc ja z postacia glowna za pomoca attach? czy postac musi byc jedna ciagla bryla, czyli czy trzeba zrobic ta zbroje za pomoca odpowiedniego extrudowania polygonow na klacie?

akurat robie wikinga i mam ten problem, bo ma miec taka zbroje (tyle ze nie stalowa)

i czy nie wiecie ile polygonow/faceow moze miec postac w silnikiu Unreala (konkretnie chodzi o gre Rune oparta na tym enginie)?

 

z gory dzieki za odp

PS. sory za takie lamerskie pytanie ale w low poly doswiadczenia nie mam, dotad tykalem tylko highpoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Rune używało single meshowych skinów o ile pamiętam, za to korzystało z progresywnego LOD-a wiec chyba nie miało sztywnego limitu poligonów. Mountowanie wszelkiego rodzaju wyposażenia to kwestia enginu- w każdym wygląda trochę inaczej i chyba rada Darkelfa będzie najlepsza- znajdź w sieci specyfikację Rune i do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK - single meshowe skiny, czyli takie ktore sa jedna bryla? czy po prostu sa polaczone? zaczalem juz modelowac i utknolem, bo nie wiem jak to zrobic

aha i jeszcze jedno-jak juz skoncze model to jak zapisac, zaby go mozna bylo eksportowac do edytora Rune?

jesli juz byla o tym mowa to sory, nie znalazlem...

dzieki za dotychczasowe odp.

pzdr mikeb

 

PS. wlasnie otwiera sie strona wczesniej podana i znalezlem temat o Rune!! thx a lot!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wprowadzić Cię w błąd- od Rune minęło trochę czasu- ale wydaje mi się że była to jedna bryła typu convex... chociaż czekaj, tam można było urywać ręce i głowy więc chyba niekoniecznie... dupa zbita- wiele Ci nie pomogę, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności