Skocz do zawartości

Seria wizualizacji wyposażenia łazienek


Krzyk

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend skończyłem w końcu serię wizualizacji dla producenta wyposażenia do łazienek - w szereg których wchodzą m.in. umywalki, baterie, panele natryskowe i kabiny prysznicowe w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Wybaczcie ilość załączników.

 

Mniej gadania, więcej pokazywania! Wszystko poniżej.

 

Panele natryskowe:

Panel_1.jpg

Panel_1_b_1600_PX.jpg

Panele_2_i_3_1600_PX.jpg

Panel_2_b_1600_PX.jpg

Panel_3_1600_PX.jpg

 

 

Umywalki i baterie:

Umywalki.jpg

Umywalki_2_big.jpg

Umywalki_3_big.jpg

 

 

Kabiny prysznicowe:

Kabina_Romance_2_A.jpg

Reszta kabin tutaj:

Wszystkie_BIG.jpg

 

No i na koniec chmara detali:

DETALE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@mirach: czyli zupełnie odwrotnie niż na bazarze tureckim ;)

@thecrev: Dzięki! Mi osobiście także bardziej przypadają do gustu niż reszta.

@marcin@: A wiesz, że się cieszyłem jak je dostałem ? ;) Szczególnie dużo łazienek robiłem do tej pory, a przy tym klient jeszcze dał wolną rekę odnośnie design'u wnętrza - co mnie ucieszyło. Glad you like it - szczególnie ściana z blatem podwieszanym, gdzie nie chcę sobie nawet wyobrażać zbrojenia, by to utrzymać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzyk: więc całość to Twój pomysł z zastosowaniem produktów producenta? tym bardziej szacun. ja bym musiał projektanta sobie zatrudniać ;]

 

EDIT: mi tylko szkoda, że te tych kabin nie robią w chromie, tylko jakiś taki... srebrny połysk?

Edytowane przez marcinW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xizor: To był renderowane na stacjonarnym (zwykłem renderować na laptopie, jednak nie w podobnych przypadkach) i czas był około 2-4h (zależy od której wizualizacji) do rozdzielczości 1600-2000px (też zależnie od wizualizacji).

 

@marcinW: Tak, miałem przywilej zaprojektowania wnętrz do produktów. Dziękuję za uznanie, ale to za sprawą spokrewnionego zawodu (architekt). :) Jeśli chodzi o wykończenie to szczerze tam jest chyba nawet chrom, jednak dla potrzeb wizualizacji chrom był... hmmm zbyt agresywny i mało marketingowy? Wolałem efekt wyłagodzonej "stali", ale tylko dla potrzeb efektu wizualizacji :)

 

@plasti: doceniam szczerość i coś rzeczywiście w tym jest. Fakt, że kabiny są stonowane, a reszta na zasadzie "make eyes pop" czyli żywsze kolory :) może to przez to ...

 

@szczawik: Cieszę się, że ktoś w końcu wybronił prysznice nad kabinami :D :) thanks.

 

Dodałbym jeszcze tylko od siebie, że jedną z większych zabaw i radoch miałem nie przy wykonywaniu modeli, ale przy tworzeniu tekstur.

 

Cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności