Skocz do zawartości

[Obiekt 3D] Heckler & Koch SL9 SD


Piro

Rekomendowane odpowiedzi

Popełnił się po nocach karabin Heckler & Koch sl9 SD, pochodna znanego szerzej sl8. Zapraszam do oglądania i komentowania ;-)

 

x7dgC.jpg

kMd2w.jpg

Z19jM.jpg

e3fzG.jpg

 

Mapki:

UmgHS.jpg

 

Preview nieposzatkowany: http://i.imgur.com/u041c.jpg

Modelik w 3d viewerze: http://p3d.in/tYaGD/spin (uwaga - mapki pomniejszone, więc mogą być errory na normalkach etc.)

 

Pozdrawiam,

Piro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hej Piro!

Parę uwag od marudy... Okno wyrzutnika masz nie z tej strony co powinno. On wyrzuca łuski na prawą stronę. Skrzydełko bezpiecznika ma też odwrotnie oznaczenia zabezpieczony-odbezpieczony, poziome skrzydełko to zabezpieczony, obrócone o 45 st w dół - odbezpieczony. No i z tym "anatomical thumbhole stock" to bym dyskutował;) Ta kolba jest ch*jowa. Moi koledzy którzy maja SL8 wymienili ją na rozsuwane.

Ale to już tak poza tematem:)

Edit:

Jeśli chodzi o warstwę graficzną, to oczywiście wszystko jest w jak najlepszym porządku:) Bardzo mi sie podoba sposób prezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pauloos

Hej, dzieki za uwagi :-)

Bezpiecznik - bez bicia się przyznam, że sie machnąłem. Co do okna wyrzutnika, to bylo to z premedytacją - po prostu wygląda ciekawiej, chociaż prawda - nierealistycznie trochę.

 

@PIraT

Starałem się oddać wygląd solidnie używanego polimeru, wyszło skórowato - poprawiłem diff, spec i wywaliłem troche syfu z normalki, wygląda bardziej świeżo imho:

 

uBohh.jpg

rCy9g.jpg

NUS7W.jpg

 

Za pr0tipy jak zrobić lepiej będę wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to spec ogólnie zbyt jednolity, i bron jest zbyt zdesaturowana, pomimo próby przełamania jej niebieskim/fioletem ;]. No i jest parę bugów na normal mapie ale pewnie o tym wiesz :D

 

Tu masz na szybko parę pomysłów na "pierwszy rzut oka"

 

overh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Ile wyciągniesz z tego obrazka, tyle twoje ;)

 

 

Brakuje też jakiś fajnych "uderzeń" - broń sprawia wrażenie mocno "genericowej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności