Napisano 19 Październik 201212 l Właśnie natknąłem się na informację o darmowych warsztatach dotyczących gier komputerowych i postprodukcji. Może kogoś to zainteresuje i znajdzie dla siebie coś ciekawego. Warsztaty odbędą się 27 października w Warszawie, na ul. Chmielnej 33 - czyli w kinie "Atlantic". Wcześniej trzeba się zarejestrować. Tutaj strona internetowa projektu: http://www.agip.edu.pl/ Tutaj jest program i formularz rejestracyjny: http://www.agip.edu.pl/szkolenia/akademia-gier-i-postprodukcji A tutaj partnerzy: http://www.agip.edu.pl/partnerzy-wydarzenia
Napisano 19 Październik 201212 l Kiszka, że tylko dla studentów, chyba, że będą wolne miejscówki. Jednak fajna inicjatywa:)
Napisano 19 Październik 201212 l Autor Racja, niestety :) może ktoś "uprawniony" się wybierze i zda relacje co ciekawego było? :)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto