Skocz do zawartości

Teczka 2d: llp gameart


llp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jako, że moje poprzednie konto zgłupiało i nie było od lat używane a i tak głównie do prezentowania tylko ilustracji), tutaj chciałbym przedstawić gameart, kilka screenów ( i mockup-ów) z gierek do których robiłem grafiki.

Większość pod zlecenie, głownie mobile - prócz własnych eksperymentów z XNA innymi Flexami.

 

1.png

 

2.png

 

3.png

 

4.png

 

5.png

 

6.png

 

7.png

 

8.png

 

uuf.jpg[ATTACH=CONFIG]87886[/ATTACH]

Edytowane przez llp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość PietrasPete

Wow ... serio napisałeś to co miałeś na myśli ? A może ja czegoś nie załapałem. Przecież ta postać jest przerysowana w 90% . Używanie archetypów i parafraz to nie to samo co przerysowywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jest rysowany inna kreską więc nie ma mowy o przerysowaniu, prędzej parafrazie. Faktycznie rysowali to samo, ale jak wpiszesz w google rick dangerous to nawet w grafice pojawia się spelunky, ktory dla mnie jest odświeżoną postacią ricka, też moglbym powiedziec ze w 90% odrysowaną, gdyby nie różnica w technologii. Od czasu ricka takich postaci są pewnie setki, sam rick czerpie z Indiana Jones'a, a sam Indiana Jones też jest pewnie jakimś wzorcem, dla którego kulturoznawcy znaleźliby odpowiednik już w mitach i podaniach.

Nie ma co się spinać, graficy naprawdę przeceniają swoje możliwości oryginalnej kreacji i wytykają palcem kopie, wskazując jako oryginał, kolejną kopię, tylko wcześniejszą/popularniejszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

nie dodałem do swojej wypowiedzi żadnego ":)" więc wyszło na to, że się spinam. heh.

Dla mnie takie podejście jest zupełną abstrakcją. Ta postać jest przerysowana. Kreska to sprawa indywidualna, narysował tak jak potrafił, ale zachował proporcje, duży nos, wgięcie na kapeluszu, łapki.

To, że autor Spelunky zerżnął z czegoś jeszcze inszego to jest niby usprawiedliwienie ? Mózg mi eksplodował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

Użycie charakterystycznych elementów czyli kapelusz a'la Indiana Jones, bicz - wtedy wiadomo, że chodzi o przygodę, skarby, uciekanie przed wielkimi głazami. To jest parafraza. A nie przerysowanie tak jak zrobił to autor wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności