Skocz do zawartości

Interior: kilka prostych renderów mieszkania


masa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

 

Mieszkanie przygotowane wcześniej do spaceru wirtualnego ale po kilku miesiącach zdecydowałem przerenderować co ciekawsze ujęcia. Wiele z użytych modeli pochodzi z kolekcji Evermotion i przez braki w czasie nie dałem rady podrasować materiałów co jest czasami widoczne.

 

 

Miłego oglądania i krytykowania ;o)

 

 

 

mas_m2_c3_3dc.jpg

 

 

mas_m2_c1_3dc.jpg

 

 

mas_m2_c2_3dc.jpg

 

 

mas_m2_c4_1.jpg

 

 

mas_m2_c6.jpg

 

 

mas_m2_c5.jpg

 

 

mas_m2_c6_1.jpg

 

 

mas_m2_c7.jpg

 

 

KCI_mas_005.jpg

 

 

KCI_mas_006.jpg

Edytowane przez masa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na temat samego designu nie będę się wypowiadał bo nie jestem znawcą w tym temacie ;)

Bardzo ładne rendery. No może jeśli miałbym się czepiać to w kuchni i w korytarzu nie leży mi taki przechylony widok. Materiały/shadery są bardzo dobre.

W pierwszym prosiłoby się może żeby od słońca wnętrze było wypełnione cieplejszym kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz pionix,

 

Design własny ale też nie jestem w tej dziedzinie specjalistą - oparłem się na prawdziwych wnętrzach znalezionych w necie i na modelach, które w głównej mierze posiadałem. Z przechylonymi widokami był eksperyment żeby złamać prostotę ścian co w krótkiej animacji z tego mieszkania wydaje mi się, że akurat fajnie wyszło.

 

Kolorystyka salonu jaką sobie założyłem miała być zimna biel z czarnymi i zielonymi dodatkami. Ta zimna biel miała kontrastować z ciepłym sztucznym oświetleniem.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie kolorystyka salonu jest najlepsza w tym zestawieniu pomieszczeń - zielenina równoważy chłodne kolory, a gołębi odcień dywanika cudny; wyrzuciłabym tylko halogenki nad ścianką tv, zostawiając tylko te świecące na ścianę ceglaną;

w tej tonacji podrasowałabym jadalnię - zasłonki odrobinę bardziej nasycony odcień, obrazek i wazonik są trochę przypadkowe, podobnie lampa Groka... za gruba fuga w ceglanej ścianie;

 

w pierwszej łazience umywalki wydają się zbyt delikatne do blatu i wc-tów obok + zrezygnowałabym z krzyża na ścianie ;)

pomieszczenie kuchni wydaje się oderwane skalą od reszty mieszkania (za mały ciąg roboczy itp.) - jak to koncept i Ci się chce :) to zmień układ pomieszczenia, aby zorganizować jakąś porządną kuchnię do tej wielkości mieszkania;

sypialnia z zygzakami - obrazek w mazaje to już trochę za dużo dobrego, lampa za krzesłem upchana i znowu na suficie uparciuch wisi, czerwone "wisienki" smaczne;

obrazek nr 8 - fajne buty :cool:

sypialnia z fioletem - chyba przyłożyłabym czołem w kinkiecik ;) nie mniej 90% społeczeństwa kupi ten klimat

ostatnia łazienka - zmieniłabym tylko płytki posadzki

 

rendery jakościowo bardzo przyjemne, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności