Skocz do zawartości

Sony Alpha NEX-5N


Slim_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny modelik :) Render tez przyjemny, a to co w materialach bym zmienil to ogolnie je zroznicowal, teraz jest wszystko takie samo, nawet dac o 5% inny odcien czy reflect. 1- inaczej rozkladaja sie refleksy na szlifowanym metalu niz u ciebie. 2- jakis lekki bumpik napewno polepszyl by efekt. 3- bardziej matowe takie gumowe zeby roznilo sie od obudowy. 4- ciemniejszy metal tak jak wczesniej zeby zroznicowac. 5- powalcz z ta soczewka zeby bylo cos za nia i dawala takie kolorki, mozna pozniej w ps je podkolorowac :) i to tyle co udalo mi sie wylapac, moze cos sie przyda.

 

aparatm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest lepiej. ja bym dal ten uchwyt na pasek z ciemniejszego metalu zeby kontrastowal troche. A co do soczewki to masz reflect na 1, bo jak by odbicie bylo minimalne rozmyte? sama soczewke podkolorowac w szopie i powinna byc o. aa i jeszcze obiektyw od przodu teraz jest ciemny siwy a powinien isc chyba brdziej w czarny, i jak za soczewka bedzie ciemniejszy material tez lepiej ja uwidoczni. albo moze levelsami podbij w szopie i wystarczy sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności