Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Saab 900 Turbo Convertible [1986-1994]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

 

Mój pierwszy samodzielny model i render samochodu i pierwsza praca na forum. Czas modelowania: ponad 2 tygodnie. Praca do portfolio.

Siatka jest zbyt gęsta, ale mam nadzieje że przy następnych modelach będzie lepiej i równiej. Proszę o konstruktywną krytykę :)

 

 

Soft:

3ds max 2011 + V-Ray + Photoshop

 

 

Saab 900 Converitble został przedstawiony publiczności po raz pierwszy na frankfurckim salonie samochodowym w 1983 roku. Pierwszy prototyp wzbudził ogromne zainteresowanie i w kwietniu 1984 Saab zdecydował się na uruchomienie produkcji w Valmet Automotive w Finlandii. Produkcja seryjna kabrioleta rozpoczęła się wiosną 1986 i trwała do 1994 roku. Obecnie jest rzadkim i bardzo cenionym youngtimerem.

 

 

Saab 900 pierwszej generacji z powodu oryginalnej stylistyki za granicą zwany "The Goose" w Polsce zyskał miano "Krokodyla".

 

saab900max3dpostp01jpg.jpg

saab900max3dpostp02jpg.jpg

saab900max3dpostp03jpg.jpg

saab900max3dpostp04jpg.jpg

saab900rendp11500edgest.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Plamy w sensie ciemniejsze/jaśniejsze spoty, nie plamy od pizzy na koszuli ;). Przede wszystkim mam na myśli tło. Przecież wiadomo, że jak się pokazuje studio, w którym robione są foty aut to studio nie może być idealnie czyste bo nie da się wjechać autem do studia prosto z fabryki choć nawet z niej auta nie wychodzą tak idealne. Może znów się czepiam ale dla mnie jest tu zbyt idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności