Skocz do zawartości

Problem z dodaniem materiału


heldan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zaczynam przygodę z maxem. Obejrzałem kilka tutoriali i chciałem zrobić sobie projekt stolika(coś banalnego na początek). Stworzyłem stolik i chciałem nadać mu drewniany materiał. Wszedłem w materials i według tego co było na tutorialach po prostu wybrałem drewno. Wszystko ładnie wygląda na podglądzie, ale zawsze kiedy kliknę na assign to na stoliku wygląda zupełnie inaczej. Właściwie to zmienia się tylko jego odcień szarości. Co robię nie tak. Dla jasności screan.

 

 

 

 

Ps: Mój temat nie pasował mi do żadnego z forów, mam nadzieję, że napisałem w dobrym dziale. Jeśli nie przepraszam.

 

 

EDIT:

Po renderowaniu rzeczywiście jest materiał. A co zrobić, żeby podgląd było widać na scenie?

Edytowane przez heldan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

W Views->Show materials in viewport as->Shaded materials with maps lub Realistic materials with maps zależnie o tego jaki rodzaj wyświetlania preferujesz w podglądzie. Małe ostrzeżenie przy słabszych kartach graficznych może ci się zacinać obracanie obrazu co prawda może się tez tak dziać przy teksturach w dużym formacie przy skromnych ilościach ramu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności