Skocz do zawartości

3ds max 2012-błędy przy instalacji


patq2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,opisze problem szczegółowo,bo wszystko co zalecano na innych forach wykonałem,lecz bez skutku,gdy ostatnim razem używałem Maxa,zawiesił mi się system,po restarcie odpaliłem 3ds i wyskoczył błąd że licencja jest uszkodzona,i mam tydzień na jej uaktualnienie,zrobiłem to odrazu,wyskoczył błąd 20,(pisało coś o tym że licencja nie morze zostać odnaleziona,czy coś w tym stylu).Po re instalacji nawet nie trzeba było wpisywać danych licencji,bo od razu ponownie wyskoczył The software license checkout failed Error 20.Na Area autodesk com był taki sam wątek z problemem jak mój,przypomniałem sobie że wystarczyło usunąć kilka folderów,i ponownie zainstalować program,wszystko było by ok,gdyby nie fakt że podczas installacji kolejne dwa błędy,,Error 1606. Could not access network location'' i odziwo gdy wpadłem na pomysł aby odłączyć internet zamiast pierwszego pojawił się ,,Error 1314 the specified path is unavailable''.Na forum windows był artykuł o edycji wpisów do rejestru jeżeli różniły się od zamieszczonej tabeli,nic nie pomogło bo z rejestrem jest wszystko dobrze.Co zrobić w tej sytuacji?Koniecznie proszę o odpowiedź jeśli wiecie jak to naprawić.Poza re instalacją systemu oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności