Skocz do zawartości

indianin


Kooba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wczesniej widziałem szkic.całkiem ładnie,choć myśle że jest kilka błędów np.jakieś wynaturzone to ucho ale może to efekty bycia indianinem.Po prostu ktoś mu te ucho zniekształcił.Nie korzystałbym na twoim miejscu z przyciemniania i rozjaśniania w ps raczej więcej kolorów z palety wybierał.koraliki naprawde ładne. podoba mi sie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smart - tam nie ma nic z przyciemnienia i rozjaśnienia w PS :) Co do światła konturowego - zastanawiałem sie nad nim - ale w końcu zrezygnowałem - to nie studio - niech trochę natury bedzie. Ucho faktycznie zwaliłem - ale już nie chce mi się poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m no ladne, ale wydaje mi sie ze te policzki to strasznie plaskie, tak jakby lewa gorna czesc tej twarzy tak troche wklesla byla zamiast wypukla ;/ wydaje mi sie tez trcohe ze uszy sa na krawedziach za cienkie.. a i indianiny to chyba zazwyczaj maja takie.. no.. kurze jakby noski :) a i wydaje mi sie ze z jakims tlem, znaczy sie jednorodnym nie bialym ladniej by wyglondalo, pomarancz brudny czy cos w tym stylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióra baaaaardzo mi się podobają,są realistyczne.gdyby cała praca była wylizana jak koralik i rzemyk na szyi byłoby jeszcze lepiej ,niestety indianin ma płaską i niedopracowaną twarz a dodatkowo tą płaskośc podkreśla cień kolczyka.z tej perspektywy powinien byc widoczny lewy policzek i kawałek łuku brwiowego(chyba)a linia oka przechylona i zrównana z linią nosa.

Łatwiej będzie to zobrazować,moge się mylić(jeśli tak to prosze mnie z błędu wyprowadzić:)

tu narysowałem jak według mnie byłoby poprawnie.

To takie moje osobiste uwagi kórymi nie musisz sie oczywiście kierować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smart dzięki - przyglądaem się w lustrze i nie tylko - zauważ że w miejscu gdzie jest cień - już nie ma odcięcia szyi z żuchwą - jest prawie linia prosta, żuchwa idzeie do góry przed uchem więc musiał bym "otłuścic" mu szyję :) ale dzięki - oby takich rad więcej - oczywiście nad głębią popracuję jeszcze - ale teraz włoski :) są na tapecie. Co do ucha wyszło ci znacznie lepsze niż moje - :D ale to też poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności