Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Opakowanie leku (packshot)


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dla treningu zrobilem cos takiego.

Z zalozenia mialo to byc wzorowane na zdjeciach lekow, ktorych uzywa sie czesto w reklamach i roznych materialach informacyjnych. Chcialem podrobic oswietlenie, ujecie itd.

Generalnie praca jest nudna, robilem ja dla cwiczenia, nie dla jakiegos oszalamiajacego efektu.

 

Wersja duza 3500x2625

Wersja mala 800x600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. Nie chce sie tu madrzyc ani podwazac autorytetow, ale pracuje w agencji reklamowej obslugujacej glownie klientow farmaceutycznych i zawsze tego typu packshoty (tuba + pudelko, butelka + pudelko itd.) robi sie w ten sposob. Zawsze pudelko z tylu jest zasloniete czesciowo na przyklad tubka, bo tak na prawde glownym, waznym elementem jest wlasnie opakowanie zawierajace lek, a pudelko stoi z tylu i jest zaslanianie. Najwazniejszym napisem jest nazwa leku, ona ma byc najbardziej widoczna, wiekszosc zdjec jest tak robiona, ze to co jest pod nazwa leku schodzi na dlo i lekko chowa sie w cieniu. Byc moze cien jest za ciemny, chyba powinien byc jasniejszy, wtedy napis by tak nie znikal. Byc moze rowniez odblas swiatla na tubce powinien byc slabszy i byc wyzej, lekko nad napisem.

2. Tu sie zgadzam, mogloby byc troche jasniej/czysciej, ale z drugiej strony zdjecia, z ktorymi mam doczynienia w pracy nie sa pod wzgledem lepsze, no ale to mnie nie usprawiedliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wszystko ok. nawet bedac laikiem mozna dojsc do wniosku ze jest to dobre rozwiazanie, ale (pomijajac fakt ze polskie agnencje robia chlam ;) nie zawsze da sie zastosowac ta sama procedure. to opakowanie ma uklad gdzie najwazniejsza grafika znajduje sie na jego dole wiec sztuka jest takie zaslaniecie pudelka by nie wygladalo jak bialy box z maxa ;D

2. samo k. znaczy brak cmy. oczywiscie mozna to poprawic w ps ale sam cien jest za mocny i za czarny. refleks na tubce tez moglby byc nizej.

 

ogolnie model ladny ale oswietlenie i kompozycja kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moze faktycznie pudelko jest ciut za bardzo zasloniete. To niestety prawda, ze w wiekszosci polskie agencje robia chlam, ale tak jest chyba ze wszystkim, nie tylko polskim, ze wiekszosc rzeczy to chlam. Dobra, za bardzo odbiegam od tematu...

2. Moim zdaniem refleks powienien byc wyzej.

 

O kompozycji napisales co Ci sie wniej nie podoba. Co jest nie tak z oswitleniem poza zbyt ciemnymi cieniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chalek nie zeby mi sie nie podobalo. dla wiekszosci ludzi to tylko pudleko z tubka ale tak pozornie proste rzeczy tez mozna doprowadzac do perfekcji ;)

oczywiscie na codzien z roznych wzgledow, glownie finansowych, jest to zbedne, wiec moja krytyka jest tylko wynikiem zboczenia zawodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazalem to grafikom u mnie w agencji. Ogolnie sie podobalo (nie znaja sie na 3d). Uwagi byly podobne do Twoich - cien pod tubka troche za ciemny, za mocny odblask na tubce i jeszcze troche zbyt glebokie wglebienia na nakretce. Postaram sie w najblizszym czasie poprawic i wrzuce pewnie nowa wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiasem mowiac moze zrobic taka bitwe np. reklama podpasek lub czegos podobnego taka bitwa z jajami no moze nie z jajami jezeli chodzi o podpaski ale np srodek na prostate :)

szczególnie zużyte boner szczególnie zużyte ... heheeh ;) :)

 

[tylko mnie nie posądźcie.. :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności