Jump to content
Sign in to follow this  
Richard Hade

alterPOSE - Life drawing w klubokawiarni

Recommended Posts

Nie chcę jakoś przesadnie reklamować, ale wolę wspomnieć, może kogoś zainteresuje :).

2-ego lutego organizuję w Warszawie spotkanie z ustylizowana modelką. O tyle wyjątkowe, że nie na jakiejś uczelni, czy w ramach szkoły rysunku, a z pasji i potrzeby rysowania z modela w przyjemniejszym otoczeniu.

Spotkanie pilotażowe dzięki sponsoringowi ze strony klubu, jest darmowe i otwarte dla wszystkich :)

 

Więcej info:

 

Facebook LINK

 

Pozowane Inaczej - alternatywa dla nudnych akademickich zajęć z modelem

Opis

- Masz dość akademickiego podejścia do zajęć z modelem?

- Nudzi Cię stanie przy sztalugach i "tworzenie" pod gust nieżyciowych profesorów?

- Lubisz rysować z natury, ale nie stać Cię na samodzielne wynajęcie modela?

- Brak Ci motywacji i inspiracji, bo "samemu to nie to samo"?

Przyjdź na pierwszą edycję "alterPOSE - Pozowane Inaczej" i przekonaj się, że spotkania z modelem, nie muszą trącić nużącym akademizmem, przekonaj się, że można ciekawiej, przyjemniej i z humorem.

 

Jesteś profesjonalistą? Dopiero zaczynasz? To bez znaczenia. Nie pytamy, czy chcesz doskonalić swój warsztat, poznać ciekawych ludzi, czy też szukasz inspiracji. Organizujemy spotkania z modelem, bo sami ich potrzebujemy i nie chcemy samotnie walczyć z kryzysem twórczym. Wiemy, że siła tkwi w inspiracji i dzieleniu się doświadczeniami.

 

Zapewniamy profesjonalnie ustylizowaną modelkę, doboborowe towarzystwo i atmosferę, której nie spotkasz w żadnym studio, na kursach rysunku, czy nudnych i ustalanych o chorych porach zajęciach na uczelni.

W luźnej atmosferze, w kawiarnianym gwarze, to tu kreatywność i dobra zabawa budzi się ze snu i pozwala rozwijać w gronie pasjonatów.

Ze sobą zabierz ulubione narzędzia: szkicownik, karła maczanego w tuszu, laptop, makrelę… cokolwiek :). Udział w pilotażowym spotkaniu jest darmowy.

 

Przekonaj się, że można inaczej.

Edited by Richard Hade
aktualizacja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich :)). Dostałem info od osób z tego forum, które dotarły na alterPOSE, że warto Was informować, więc:

 

Następne, trzecie już spotkanie będzie miało miejsce 2 marca o 16ej, w tym samym miejcu, czyli lokalu Znajomi Znajomych na ul.Wilczej 58a w Warszawie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podkręcić skilla.

Opłatę pobieramy, ale według uznania każdego z uczestników. Jeśli doceniasz to, co robimy i chcesz więcej, możesz wrzucić niespodziankę do kapelusza, a jak nie masz to nic się nie stanie, lepiej żebyście wpadli z nami porysować niż mieli siedzieć w domu, bo nie macie funduszy :).

 

Facebook LINK

Edited by Richard Hade

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym tygodniu kolejna edycja świetnie przyjętego cyklu alterPOSE i tym samym drugie spotkanie z Aktem. Chcesz podrasować rysunkowego skilla, a nie stać Cię na samodzielne wynajęcie modelki/modela? Może po prostu nie lubisz rysować w samotności? jeśli tak, to alterPOSE jest dla Ciebie :)

Zapraszamy :)

 

alterPOSE VI: AKT DRUGI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już w najbliższą sobotę w lokalu Znajomi Znajomych (Warszawa, ul. Wilcza 58a) odbędzie się kolejna edycja warsztatów z rysunku. Po raz kolejny będziemy mieli okazję ćwiczyć się w rysunku aktu. Zapraszamy wszystkich, tym bardziej, że warsztaty są finansowo niezobowiązujące ;) (każdy płaci wg uznania, bo robimy to głównie dla zajawki i zbieramy na pokrycie kosztów i organizację kolejnych edycji).

 

Do zobaczenia w sobotę! :)

 

alterPOSE VIII: Akcik Numero 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

1008311_618624681483206_667031972_o.jpg

 

Wszystkich tych, którzy szukają możliwości porysowania z żywego modela/modelki zapraszam na kolejne już spotkanie alterPOSE - Pozowane Inaczej. Dodam też, że sobotnia edycja jest wyjątkowa, z tego względu, że na ten jeden raz łączymy siły z ekipą AKT - Warsztaty Rysunkowe. Zapraszamy wszystkich chętnych :).

 

alterPOSE + AKT

Edited by Richard Hade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniami, możliwe że będziemy organizować rysowanie co tydzień :).

Zapraszamy, niezależnie od poziomy zaawansowania, rysunek z żywego modela to idealne zajęcie na poprawę i rozwijanie umiejętności.

Koszt? Co łaska, więc zupełnie niedrogo - liczy się zajawka, nie kasa :D.

 

alterPOSE - Pozowanie Wakacyjne III (AKT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym tygodniu wyjątkowo, ale już po raz drugi będziemy mieli pozujący duet, czyli modelkę i modela. Idealna okazja na poćwiczenie różnic anatomicznych oraz póz w interakcji. Zapraszamy!

 

Znajomi Znajomych

ul. Wilcza 58a (Warszawa)

Sobota 16:00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas na kolejną sobotę i kolejne spotkanie z Aktem! Tym razem mamy już bardzo dużo chętnych, więc spieszcie się, kto pierwszy ten będzie miał lepszą miejscówkę, ale nie bójcie się, dla każdego starczy miejsca i miłej atmosfery w gronie profesjonalistów, jak i początkujących :).

Zapraszamy!

 

alterPOSE - Pozowanie Wakacyjne VI (AKT)

 

622390_651094098236264_456883844_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy