Skocz do zawartości

Chmury


kuback

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) ! Skoro tak dobrze poradzilięcie sobie ze świtłem flarą to co powiecie na CHMURE ..... ?? cholender kompletnie nie wiem jak się za to zabrać , chciałbym troche pofruwać pomiędzy nimi i stworzyć jakiś filmik ..... no ale jak zrobić CHMURE , może macie namiar na jakis dobry tutorial niezbyt skomplikowany ( dopiero ucze się maxa ) Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehhhhh , jeszcze nie wiem , oglądam dużo rzeczy i jak nie wiem jak to zrobić to jest żle i zawsze się pytam ... a jak już powiedziałem chciałbym pofruwać .... :) a co do tych chmurek to je już przerabiałem .... coś mi nie wyszło , musze spróbować raz jeszcze ... ale jak macie coś jeszcze to prosze o help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Streaker .... chmura jest super , ale nie jestem biegły w maxie :) i nie rozumien co do mnie napisałeś ..... :) nie wiem co to jest AfterBurn czy ktoś może to wyjaśnić . ...

dreamscape - też nie wiem co to :) ale dzięki za rade Bacry .....help czy ktoś mi to wyjaśni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość mnie rozbraja. Marcin czy ty sobie jakieś makro zrobiłeś i teraz tylko autotekst wstawiasz??

Afterburn i dreamscape są pluginami. Dodatkami do maxa dzięki czemu masz specjlane rodzaje obiektów, świateł, efektów itp. Chmury najczęściej występują jako enviroment, gdzie można ustawić setki parametrów i uzyskać naprawdę niesamowite efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W surowym maxie najprościej za pomocą fire efect (dawniej nazywany combustion jednak od kiedy dyskretni wprowadzili program o takiej nazwie efekt w maxie też przemianowali). Tutorial na stronie max3d.pl

P.S. Urazy żadnych nie czynię;) Ale nie można ze wszystkim odsyłać do googli. Raczej już przeszukać to forum, ponieważ temat był już wieeele razy wałkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności