Skocz do zawartości

Efekt kuli wystrzelonej z pistoletu


HawaiiaN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na tym forum nowy bo odniedawna mam 3ds max i malo sie na nim znam wiec prosze was czy mogli byscie mi podac jakis dobry tutorial "jak zrobic kule wystrzelona z pistoletu" lub napisac jak to zobic? Gdzyz bede robil film do gry Counter-Strike i bardzo potrzebny jest mi taki efekt :> Chodzi mi o cos mniejwiecej takiego jak w filmie 3dMorgan niewiem czy ktos widzial :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wymodelowac pistolet ;) wyloftować kule .... i zanimowac ją jak wylatuje z lufy .... ;)

 

efekt ognia mozesz uzyskac za pomoca particles maxowych ... nie znudź sie jezeli na jutro ani na za tydzien tego nie zrobisz .... ;)

 

powodzenia .... i mam nadzieje ze dostaniemy link do filmiq (jezeli powstanie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem ja wstawic mozna w programie adobe premiere, after effects, combustion, lub jakimkolwiek innym do obrobki wideo :) przydatny moze sie tu okazac kanal alfa.

 

P.S. Jezeli nic z ksiazki nie rozumiesz to przerob tutoriale w dziale podstawy, i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne autor tej niezwykle wyczerpujacej odpowiedzi mial na mysli ze programy te mozna kupic w sklepach. Mozliwe ze sa tez jakies wersje demo lub trial, zeby je znalezc wystarczy wpisac kilka wyrazow w google.

 

ps. Nie pytaj sie czy mozna je zdobyc legalnie inaczej, Oni tego nie lubia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiem ze

 

1. aftereffects jest firmy Adobe

2. Combustion jest firmy Discreet calkiej tej samej co produktu "3ds Max"

 

powodzenia ... i jesli juz ci cos polecono ... poszukaj tego na google a pozniej zadaj pytanie jezeli nie znalazles ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności