Skocz do zawartości

Scena 3d: pokój


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

he huter nie przesadzaj z tymi pietami. co do pracki to swiatło jest do bani skoro zródłem jest ta hm swieczka to po pierwsze: odblask w szybie, Drugie: swiatło dookoła wiecej cieni na podłode skoro swieczka jest dosyc wysoko no i trzecie : texturka ramy w oknie do poprawki no i cosi proporcje chyba nie tak widok za oknem pomijam 8-) Pracuj az ci tyłkiem wyjdzie 8-) Pozdro........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he huter nie przesadzaj z tymi pietami.[...]

 

Nie przesadzam

 

[...] to swiatło jest do bani skoro zródłem jest ta hm swieczka to po pierwsze: odblask w szybie, Drugie: swiatło dookoła wiecej cieni na podłode skoro swieczka jest dosyc wysoko

 

Molestowałem to światło troche czasu ... ale w obrazie to mój najlepszy wymik ... mam już na oku sporego tutka dotyczącego oświetlenia ... i jak go wessam to poprawie ... mało jeszcze wiem o oświetleniu.

 

no i trzecie : texturka ramy w oknie do poprawki[...]

 

Przeoczenie 8-)

 

[...]widok za oknem pomijam 8-) [...]

 

Dziś wychodze z cyfrówką i będe sobie pstrykał tła ... to tło jest tymczasowe ...

 

[...]Pracuj az ci tyłkiem wyjdzie 8-) Pozdro........

 

hehe ... ale ja to traktuje jak zabawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

moja rada taka, staraj sie nie uzywac standardowych tekstur, od razu rzucaja sie w oczy, no i niebo troche nie tego, wyglada jakby pokoj byl na duzej wysokosci i to jeszcze w rogu budynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z teksturami za bardzo się nie bawie ... dla tego stosuje tekstury maxa ... no oczywiście jak się więcej naucze to i będe się bawił teksturami :) ... teraz molestuje światło i cienie ... ten pokój ma tylko jeden kąt, ale chce zrobić go w całości i zrobić krótką animkę obracającej się w środku kamery (kilka minut temu na to wpadłem) ... o 360 stopni ... i po przebyciu całości, kamera będzie skierowana na świeczke która nagle zgaśnie i zapadnie coemność :P ... ale najpier muszę dopieścić ten fragment ... dzięki panowie ... faktycznie światło jest katastrofalne ... a co do tła to mówiłem że jest tymczasowe :) bo nic innego nie miałem a chciałem jakiś widoczek zza oknem mieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak na początek to zabawa ze swieca bedzie trudna w chacie zapal sobie swieczke jako jedyne zródło swiatła i zobacz jakie cuda sie dzieją nie chce cie zniechecac ale mozesz popasc w depreche przy animowanu swiatła swiecy ale jestem z tobą 8-) POWODZENA

 

 

O ja wiem :) ... No ale ja chce zrobić jeszcze cały pokojek! Z wyjściem do innego pomieszczenia (drzwi otwarte) i tam jakiś fragment innego pomieszczenia ... a to mi zajmie ... bo tutkom nie pwoedziałem: "papa";) ... i kiedy przyjdzie czas to sądze że będe posiadał wymagane umiejętności ... dziś dodałem glow do ognia i zacząłem mieszać w cieniach ... owoc pracy jest jeszcze marny dla tego nie pokaze :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee ... no dobra ... otworzyliście mi oczy i teraz całkowicie stwierdzam że praca jest nie dokończona, a więc nie ma sensu dyskusji prowadzić ... poprawie to i owo i walne to do wipa...

 

 

Aha ... ile razy się tłumaczyłem w sprawie tła? Przepraszam, ale wreszcie coś sobie zrobiłem i nie mogłem się powstrzymać :] ... A może to pokój w motelu zrobiony w stylu staro dawnym. I ten pokój jest na czwartym piętrze? Dobra, zartuje ... faktycznie można pomyśleć że frunie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,:)

nie ma co sie denerwowac,

pacuj spokojnie i duzo.

Czasami jednak trzeba z czegos zrezygnowac. Nie wszystko da sie pokazac jednoczesnie

Wiec przychamuj troche z robieniem wielkich scen i skup sie nad na jednym.

Co do tla........to nie zrozumiales. Nie chodzi o sama mape w tle, tylko o jej ustawienie

ktore jest niepoprawne perspektywicznie.Stad ro wrazenie "dziwne".(nawet gdy pokoj znajduje sie na 10-tym pietrze.........po prostu nie pasi)

Slonce zachodzace ...fajne, ale by to ustawic trzeba z niego zrezygnowac, lub inna mape wstawic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,:)

[...]

 

Witam :)

 

[...]

nie ma co sie denerwowac,

[...]

 

Nie denerwuje się ... przepraszam jeśli ktoś to tak odebrał ...

 

[...]

pacuj spokojnie i duzo.[...]

 

Staram się :)

 

[...]

Czasami jednak trzeba z czegos zrezygnowac. Nie wszystko da sie pokazac jednoczesnie

[...]

 

Nie chce pokazać wszystkiego, bo dużo jeszcze nie wiem :) np. słabo sobie jak na razie radze z animowaniem ... ale się ucze ... a to co pisałem to moje plany na okres, nie określony :P ... cołość ma wyglądać tak: poprawiona scene ... dodatkowa ściana bez okien przy której znajduje się duża szafa i krzesło ... i jeszcze jedna ściana z otwartymi drzwiami do innego pomieszczenia, a obok lustro ... o właśnie: nie mam bladego pojęcia jak zrobić lustro i czy w ogóle się da. Sądze że tek i dobiore się kiedyś do tego :]

 

Wiec przychamuj troche z robieniem wielkich scen i skup sie nad na jednym.

 

Skupiłem się :) ... a to że chce kiedyś rozbudować pokój, to inna bajka :) ... przecie nigdzie nie napisałem że chce odrazu robić całość, przepraszam za określenie, ale robienie wszystkiego to jak we Flashu pisanie skryptów bez wymaganej wiedzy - g**no wyjdzie ...

 

[...]

Co do tla........to nie zrozumiales. Nie chodzi o sama mape w tle, tylko o jej ustawienie

ktore jest niepoprawne perspektywicznie.Stad ro wrazenie "dziwne".(nawet gdy pokoj znajduje sie na 10-tym pietrze.........po prostu nie pasi)

Slonce zachodzace ...fajne, ale by to ustawic trzeba z niego zrezygnowac, lub inna mape wstawic.

[...]

 

Slońce zachodzi? To skutek uboczny odbicia ... przesadziłem z tym :P ... tło jest tymczasowe! I będzie zmienione bez względu na wszystko ... to już mówiłem ... nie miałemn nic pod ręką, a więc walnołem coś by mieć widoczek za oknem :) i tyle ...

 

[...]

Pozdrawiam

 

Ja też ... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności