Skocz do zawartości

Materiał grysiku, kamyszków


muszek92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, potrzebuje materiał grysiku/ kamyszków, i nie wiem jak go zrobić.. ma być wykorzystany w wizualizacji, robienie geometrią raczej mija się z celem, na vray pattern mnie nie stać, jak można to inaczej wykonać żeby uzyskać podobny efekt http://rendering.ru/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/9/2/920.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam, mam problem, potrzebuje materiał grysiku/ kamyszków, i nie wiem jak go zrobić.. ma być wykorzystany w wizualizacji, robienie geometrią raczej mija się z celem, na vray pattern mnie nie stać, jak można to inaczej wykonać żeby uzyskać podobny efekt http://rendering.ru/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/9/2/920.jpg

 

oni mapowali na plane'ach jesli posjrzysz na ilustracji poprzedzajaca ta, ktora zamiesciles tutaj. Plane'y mozesz wyrzucic do VRay proxy i kopiowac bez ograniczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że z tekstury co podał kolega wyżej ciężko cokolwiek wykonać, myślałem multiscatterem rozrzucić, ale tez pojawiają sie problemy. Najgorsze jest to że nie wiem jak połączyć kilka rzeczy na raz, i tutaj tez się zgłaszam po waszą pomoc, musze wykonać tak jak na załaczonym obrazku.

 

Musze połączyć pozbruk (kostkę) , trawe, i kamyszki, i zastanawiam się też czy da radę sie to wykonać na jednym Plane-jnie ;/

Nie wiem jak też stworzyć realistyczny materiał kostki, bo jakoś mi nie wychodzi.

 

Prosze o porady.

 

 

pozbruk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności