Skocz do zawartości

Pytanie o zakup PhotoshopCS6


EthicallyChallenged

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanko, planuje sie przesiasc z photoshopa cs3 na cs6 i widze, ze mozna wychaczyc to ze strony http://www.buyitultracheap.com (i paru innych) za praktycznie polowe tej ceny ktora jest na stronie adobe. Po recenzjach wyglada, ze wszystko jest ok i na legalu. Moze to ktos wyjasnic te ogromna roznice w cenie/podzielic sie doswiadczeniami? I przy okazji mozecie powiedziec czy polecacie taka przesiadke? Z gory dzieki.

Edytowane przez EthicallyChallenged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, ja mam dla Ciebie jeszcze lepszą opcję. Od CS6 można używać wersji studenckiej komercyjnie, a dodatkowo nie patrzą na wiek, musisz tylko mieć legitymację. Sposób? Idź na bylejakie darmowe studia, i pędź kupić CSa za grosze na firmę, z fakturą i w pełni legalnie. ;)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za patent chlopaki, ale chyba jednak wole kupc na licencji pro, raz, ze chyba nie chce mi sie co semestr pilnowac zeby byc wciaz studentem, dwa ze nie mieszkam w Polsce i chyba mi sie nie kalkuluje kombinowac. Tylko chcialem sie dowiedziec skad ta dramatyczna roznica w cenie pomiedzy wspomnianymi stronkami a strona adobe. Te strony dzialaja od dluzszego czasu, wiec gdyby cos podejrzanego kombinowaly to chybaby Adobe zweszylo i pozamykalo? Nie wiem co o tym myslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za patent chlopaki, ale chyba jednak wole kupc na licencji pro, raz, ze chyba nie chce mi sie co semestr pilnowac zeby byc wciaz studentem, dwa ze nie mieszkam w Polsce i chyba mi sie nie kalkuluje kombinowac. Tylko chcialem sie dowiedziec skad ta dramatyczna roznica w cenie pomiedzy wspomnianymi stronkami a strona adobe. Te strony dzialaja od dluzszego czasu, wiec gdyby cos podejrzanego kombinowaly to chybaby Adobe zweszylo i pozamykalo? Nie wiem co o tym myslec.

 

Ten patent jest jednorazowy i dożywotni, ale fakt, nie wiem jak to jest tam, gdzie mieszkasz.

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczynam rozumiec dlaczego maja to tak tanio. Biuro tej firmy w Londynie to tylko atrapa (nr tel i skrzynka pocztowa do wynajecia), prawdziwa firma jest w Belize, a sposrod wielu zachwyconych recenzi wylapalem jedna w ktorej ktos opisal jak zadzwonil do Adobe zeby sprawdzic swoj numer seryjny i sie okazalo, ze sprzedano mu wersje studencka jako pelna. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalka. dopiero w helpdesku się dowiesz, a dowiesz się jak kupisz. Ja ze znajomym tak kupowaliśmy - na 5sztuk mamy 3studenckie, z czego wszystkie trzy były moje :/ na szczęście kwalifikowało się to pod creative cloud z rabatem więc jakoś przebolałem, a w razie kontroli i tak miałem legale tylko nie wiedziałem, że studenckie - ponad 2 lata po zakupie się okazało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli cos wyglada zbyt dobrze zeby bylo prawdziwe, w wiekszosci okazuje sie nie prawdziwe.

 

Jesli kupujesz soft zeby miec spokoj i byc legalny, to lepiej kup tak zebys byl pewien ze to legal.

Sam nie przepadam za cloudem, ale slyszalem duzo dobrego o tej subskrybcji od Adoba, moze to bedzie ciekawa opcja dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge cos doradzic to zostan uczniem i kup wersje studencka. Jest ona o tyle fajna, ze mozesz jej uzywac komercyjnie.

Jedyne ograniczenia to ze nie mozesz jej sprzedac. Nie mozesz tez np uzywac programu w firmie jesli kogos jeszcze zartrudniasz.

Oczywiscie mozesz zrobic upgrade do full komercyjnej wersji jesli bys chcial sprzedac program w przyszlosci albo zalozyc firme >1 pracownikow.

 

Wystarczy legitymacja jakielkowiek szkoly z uprawnieniami szkoly publicznej. Nie musisz nic przedluzac, udowadniac pozniej.. raz rejestrujesz i masz.

 

Albo jeszcze jest allegro. Ja kupilem premium production cs5 za 2250zl, bo mieszkam w niemczech i nie zapowiadalo sie zebym poszedl jeszcze do szkoly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności