Skocz do zawartości

ResZombika (2013)


Plastique

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

 

Napisać, że dawno mnie tu nie było to chyba lekkie nadużycie. Starsi forumowicze i zlotowicze na pewno mnie gdzieś tam pamiętają nowsi niekoniecznie (ale to chyba dobrze) ;-) Niech na moją obronę będzie, że regularnie forum przeglądałem!

 

Chciałbym poddać w diabelski ogień krytyki moją ostatnią animację. Jest to poklatka z dużą ilością modelinowych elementów i nie mniejszą ilością kompozycji. Scenariusz powstał kilka lat temu, jednak dopiero teraz nadarzyła się okazja aby film zrealizować i skończyć. Zdjęcia i pre zajęły ok 2 miesięcy, postpro kolejne dwa. Całość skończyłem ok. miesiąca temu. Technicznie - wiem, że jest tam cała masa błędów (mam nadzieję, że nie wszystkie wyłapiecie ;-) ), pośpiech zrobił swoje. Jeśli będą jakieś pytania co do realizacji to chętnie rozwinę.

 

Tematyka filmu jest... ehhhh sami zresztą zobaczcie. :D

 

Wersja 720p będzie po kliku na ikonkę vimeo.

https://vimeo.com/60189572

 

Na dole skromniutki storyboard.

Edytowane przez Plastique
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wytkonanie bardzo fajne. Strasznie podziwiam ludzi, którzy się zajmują animacją poklatkową - ciężko mi sobie nawet wyobrazić jak to jest czasochłone i ile wymaga cierpliwości. Tematyka kontrowersyjna ale dająca do myślenia. Całość ma fajny klimat i trzyma się kupy. Także gratuluje :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duzo fajnych animacji wyskakuje ostatnimi dniami na forum, miedzy innymi twoja, cieszy mnie to :)

 

Momentami klimat jak w grze Limbo :P Nie zalapalem tylko czemu zombie zrobil z orzelka mielone i zjadl, ale ja jestem zbyt prostacki :D

 

Podoba sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blinq - Dziękuję pięknie! Czasochłonne jest to strasznie, ale ile frajdy... :) Cieszę się, że filmik dał Ci do myślenia, to też było moim zamiarem. Choć przyznaję, że za tematykę oberwałem po uszach tu i tam.

 

@Juzwa - No właśnie długo nic - a teraz wysyp świetnych filmików. Muszę zobaczyć tego Limbo pewnie będę grau. No i super, że filmik Ci się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności