Skocz do zawartości

Parter domu-kuchnia


przemone

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]89617[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89618[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89619[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89620[/ATTACH]

 

Witam zamieszczam projekt domu zaczynając od kuchni, finalnie bez belki wiszącej nad wyspą.

Resztę wizualizacji zmieszczę w następnym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A daj ciemną podłogę i to co w drennie zrób podobnie ciemne:) Dodatkowo przetestuj wnękę z oprawami ciemną i same oprawy również:) Z tego co piszesz ta lampa wyleci znad wyspy. To dobrze bo się gryzą nieco. Fajnie by tu wyglądał pochłanaicz wblatowy no ale kasowo wygląda to już mniej fajnie:/ Jeszcze raz dzięki wiesz za co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to też by załatwiło sprawę http://www.elica.com/pl/pl/Cloud_Nine , jak dla mnie to ta mikrofala niebezpiecznie wysoko jest, teoretycznie można instalować na takiej wysokości ale masz kilka tych szaf do dyspozycji. Odnośnie całego projektu to jest w tym potencjał, lubie takie spokojne zestawienia, może jak byś wstawił jakieś dodatki w intensywnym kolorze, trochę by to ożywiło całość. Spróbuj też przestawić ten Salon stronami, myślę że to bardzo dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie (którego umiejętności są przeciętne) przykład kolegi jest wielce motywujący. Gdyż pokazuje, że przy braku warsztatu (jak zwał tak zwał), mozna zdobyć klientów i przetrwać w tym zawodzie. Oglądając stronę autora (ilość realizacji) serce roście :) Podziękowania dla Przemone i prośba o więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności