Skocz do zawartości

FPS/RPG Game - Student Project


balis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

postanowiłem rozpoczac projekt zwiazany z UnrealEngine3, gdzie zarysy fabuly, charakterystyka postaci, jak i pare innych rzeczy zostalo juz ogarniete.

 

Jest to niezalezna produkcja, ktora ma na celu wycwiczenie umiejetnosci i zetkniecie sie ze swiatem gier. Nie jest dla mnie wazne ile ktos ma doswiadczenia w danej dziedzinie, czy jak dlugo sie tym zajmuje. Zalezy mi na ludziach ambitnych i chcacych sie uczyc. Sprawnosc fizyczna jest nie istotna. Wazne jest by nie brakowalo zaangazowania. Niekiedy osoby, ktorym brakuje umiejetnosci, a sa ambitne szybko dochodza do poziomu osob o wiele lepszych od siebie.

 

Poszukuje:

- Grafik 3D

- FX and Cascade

- Dzwiekowca

- Level Designer

- Scenarzysta

- Concept Art Designera

- UnrealScriptera

- Texture Designer

- Animator

- Kismet

 

Generalnie, jak kazdy zauwazyl chcialbym miec wyspecjalizowana przynajmniej jedna osobe w kazdej dziedzinie co zdecydowanie przyspiesza prace anizeli jedna osoba wykonujaca prace 5 osob.

 

W ten sposob chce zatrzec pewna bariere miedzy dwoma swiatami tj. pracodawca, a swiezy absolwent studiow. Jak wiemy w chwili obecnej by dostac sie do pracy w jakimkolwiek GameDev trzeba miec doswiadczenie w zawodzie poparte gigantycznym portfolio. Tutaj otwieraja sie drzwi bo nie dosc, ze przy pracy z owym projektem nabieramy doswiadczenia to jeszcze nasze portfolio rosnie wraz z coraz to glebsza znajomoscia przodujacego silnika na rynku gier.

 

Chcialbym nadmienic, ze moja specjalizacja, jak i przyszlosc zawodowa jest scisle i konkretnie zwiazana z UnrealEngine.

 

Jestem uparty i daze do tego by osiagnac w pelni zamierzony cel.

Zgloszenia prosze wysylac na mail : [email protected] lub pw na forum.

Preferuje wiadomosci na maila, gdyż post swój umieszczam na wielu forach co przyspieszy odpowiedz, a zarazem unikne logowania sie na wszystkie fora pokolei. (dziekuje)

 

Forma rozmow w sprawie projektu w przypadku osob z poza Krakowa odbywac sie bedzie na skype. Oczywiscie konferencja obowiazkowa.

 

Kilka screenow ponizej pokazuje mozliwosci silnika.

Zamieszczam tez ver instalacyjna gdzie mozecie interaktywnie przetestowac silnik :

http://www.sendspace.pl/file/3eb4cc8ded99a4230c2057b

 

Pozdrawiam,

Balis

 

obrazki6_913.jpg

obrazki5_601.jpg

obrazki4_104.jpg

obrazki3_133.jpg

obrazki2_151.jpg

obrazki_345.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności