Skocz do zawartości

Scena 3d : Portal: GLaDOS's Activation


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Pierwszy raz zagościłem w dziale Finished Works z pierwszym większym projektem, który udało mi się doprowadzić do końca. W odróżnieniu od większości zamieszczonych tutaj tego typu prac nie tworzyłem właściwie niczego oryginalnego, tylko chamsko zerżnąłem tematykę z gry Portal. ;)

Zdaję sobie sprawę z tego, że jeszcze wiele mi brakuje i nie tylko grafika kuleje w zamieszczonej niżej animce, ale sporo nauczyłem się przy tym projekcie, a o to w sumie mi chodziło, gdy zaczynałem go. Także uznaję to za skończony projekt i energię, którą mógłbym przelać na wieczne poprawki wolę oszczędzać na inne prace :).

Poniżej kilka obrazków jakie zrobiłem podczas pracy oraz krótka animacja, na której wykonanie zdecydowałem się podczas modelowania pomieszczenia. Zastanawiałem się, czy umieścić post tutaj, czy w dziale Animacji, ale uznałem że w filmiku jest więcej prezentacji tego co zrobiłem niż historii i animacji samej w sobie.

Opinie i konstruktywne komentarze oczywiście mile widziane : ).

Zapraszam do działu WIP: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=84431

 

16df.jpg

08mc.jpg

04db.jpg

final04a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne! Mi z kolei brakowało jakiegoś strzały po napisach końcowych - jakiś atak robota czy zapalające się czerwone oko zwiastujące zagłade, tak jak w trailerach ;) Szacun za kawał dobrej roboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu slychac polski angielski :)

Hehe - no dokładnie :P

 

Co do fizyki drzwi nie ma sensu się bronić, bo wiem, że mogłem chwilę dłużej popracować :)

 

@Kramon: Co do małej ilości animacji to też się zgodzę.

 

@xmass: Myślałem, że te 4 krótkie migawki na końcu posłużą jako taki strzał jak mówiłeś, dlatego nie pomyślałem o dodaniu czegoś jeszcze po napisach. :)

 

Dzięki za miłe słowa i cenne uwagi - zdecydowanie przydadzą się podczas kolejnych projektów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności