Skocz do zawartości

[Adobe Creative Cloud] Gdzie kupię najtaniej?


kajtom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Być może któryś z forumowiczów będzie w stanie mi pomóc? Zamierzam kupić subskrypcję Adobe Creative Cloud dla pojedynczego użytkownika, wersję angielską. Oczywiście można to zrobić przez witrynę Adobe - kosztuje to ok. 59 Eur miesięcznie (ok 3000 PLN za cały rok). Niestety nie mogę skorzystać z tej opcji z dwóch powodów:

  1. opłata pobierana jest co miesiąc z karty kredytowej (nie chcę teraz pakować się w wyrabianie takiej karty)
  2. faktury wystawiane są co miesiąc (ja potrzebuję jednej faktury na całość kwoty)

Inną opcją jest kupno u któregoś z licencjonowanych resellerów wyszczególnionych na stronie adobe. Ci oferują coś co nazywa się Adobe Creative Cloud VIP (Value incentive Plan). I z tym mam największy problem - o ile większość resellerów oferuje potrzebną mi subskrypcję za ok 4000PLN, to jeden z nich - DeltaSoft proponuje wersję "for Teams, multilingual" za 2500 PLN...

Czy ktoś z tu obecnych jest w stanie wyjaśnić skąd bierze się taka różnica w cenie? Oczywiście dzwoniłem do DeltaSoft, ale przez bardzo kiepską jakość połączenia zdołałem zrozumieć tyle: "Wie Pan, jeżeli chce Pan kupić drożej to proszę bardzo. To jest normalna, pełna wersja usługi Creative Cloud, oczywiście komercyjna".

Być może forumowicze korzystają z CC i są w stanie naświetlić mi jakoś dokładniej zasady funkcjonowania takich licencji i zasugerować co będzie najbardziej odpowiednie dla mnie? Niestety nie posiadam wcześniejszych wersji oprogramowania Adobe, więc nie mogę skorzystać z rabatu dla posiadaczy. Prowadzę jednoosobową DG i na jej potrzeby chcę wykupić subskrypcję.

 

Jeszcze link do strony DeltaSoft: http://www.deltasoft.com.pl/?misc=1257

przykładowy link do subskrypcji za 4k: http://www.cortland.pl/adobe-creative-cloud-for-teams-mac-win-eng-subskrypcja-vip-na-12-miesicy.html

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sam PS kosztuje w dalszym ciągu ponad 2,9k a potrzebuję jeszcze przynajmniej Illustratora (kolejne 2k)

 

Dobra no to wychodzi 5k. tak?

 

A ty wydasz powiedzmy 3-4k na całość a za rok czasu co zrobisz? znowu wydasz 3-4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. 3k to kwota jaką mogę wydać. Przy 4k robi się już bardzo nieciekawie. 5k zupełnie nie wchodzi w rachubę. Liczę się z tym, że za rok będę musiał znowu zapłacić. Chodzi mi tylko o to gdzie i co mam kupić (CC) żeby nie wydać tych 4k PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności