Skocz do zawartości

Scena 3d:Martwa natura


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja jednak zdecydowanie pierwszą z ziarenkiem, tylko sciagnalbym nieco nasycenie koloru. BDB praca, swietna kompozycja i ten "studyjny fotorealizm" jak najbardziej!!!

Milo ogladac cos takiego nie tylko na forum fotograficznym:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja doczepie sie do komozycji...niefajna. troche przyciasny kadr,a male kuleczki sa zupełnie w dziwnym miejscu, i ten czarny w prawym gornym jest niedobry. cienie z tyłu sa za czarne przez co wyglada to jak rysunek weglem i roztarte paluchami. te geometryczne reflexy sa super, te niegeometryczne juz gorsze. generalnie drugi obrazek lepszy i mi sie podoba.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że zdania są podzielone ale większość jest za pierwszą wersją i tą właśnie uznam za ostateczną :)

 

...moge spytac jak na tym pierwszym renderze zrobiles ze obraz jest taki zasnierzony? jest taka opcja w brazilu?...

 

renderowalem w Mentalu (bylo w pierwszym poście ;) a śnieg zrobiłem filtrem film grain w photoshopku

 

ja doczepie sie do komozycji...niefajna. troche przyciasny kadr,a male kuleczki sa zupełnie w dziwnym miejscu, i ten czarny w prawym gornym jest niedobry. cienie z tyłu sa za czarne przez co wyglada to jak rysunek weglem i roztarte paluchami. te geometryczne reflexy sa super, te niegeometryczne juz gorsze. generalnie drugi obrazek lepszy i mi sie podoba.

pozdrawiam

 

Co do kompozycji to bym się nie zgodził ale wezmę sobie do serca uwagi co do cieni i refleksów, dzięki za konstruktywną krytykę

 

Dzięki wszyskim i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie druga wersja bardziej podoba :) tzn uwazam ze pomysl wyostrzenia kolorow i wydobycie swiatla jest trafne le wykonanie nie najlepsze splaszczylo obraz

 

przyjzalem sie jeszcze raz i moim zdaniem swiatlo na butelke pada z lewej strony a ty w PS podbiles je z prawej /to moje zdanie czy sluszne moze inni sie wypowiedza/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleksy muszą od czegoś powstawać...a powstają właśnie od źródeł światła, rozwiązanie które proponujesz zmniejszyło by realizm, zresztą żadko stosuje się jedno źródło światła, zazwyczaj jest choćby odbłyśnik żeby podświetlić pierwszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności