Skocz do zawartości

Modo Webinar


legomir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehe no jakby nie było to pierwsza część filmu apropo UI mogła by być zrobiona do Blendera :>

 

obejrzałem trochę z modelingu jutro dokończę, jako iż jestem w fazie testów modo bardzo mnie cieszy ten filmik.

 

Tak więc nieodoba mi się to z tym gridem że z automatu jest on albo X albo Y.. ponieważ raz że wolałbym aby obiekt przesuwał się względem widoku z kamery pozatym przejście w widok z boku jakiegoś to moment np w blenderze kiedy chce coś przesuwać w ten sposób wystarczy że klikne 1 - widok z boku lub 3 widok z przodu i mam dokładnie to samo.. Natomiast podoba mi się to co potem jest pokazane a mianowicie to że tego grida można przyparentować do jakiejś powierzchni prawdę mówiąc w innych aplikacjach też to jest wystarczy stworzyć plane.. i go przyparentować co zajmuje w sumie tyle samo czasu co kliknięcie tam tego przycisku no może trochę więcej w blenderze było by to shift + A = wybranie z menu plane i następnie przyparentowanie go do jakiejś ścianki i w sumie tyle.

 

Fajnie by było jakby do houndini zrobili taki solidny poradnik od zera dla początkującego do jakiegoś w miarę zawansowanego poziomu, bo w sumie to houndini ciągle mi po plecach chodzi. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności